Skip to content Skip to footer

Watsons güneş ürünleriyle güneşe ışınlarına karşı yüksek koruma

Watsons, Dermaction Plus By Watsons ve Solait ürünleri sadece Watsons Mağazalarında, Watsons.com.tr’de ve Watsons Mobil Uygulaması’nda!

Güneşin zararlı etkilerinden korunmak için aradığınız güneş ürünleri Watsons’ta! Watsons Yüksek Korumalı Yüz Güneş Koruyucu, Watsons Çok Yüksek Korumalı Yüz ve Vücut Losyonu, Watsons Güneş Kremi, Dermaction Plus by Watsons Yüz Güneş Kremi ve Solait’in yaşlanma karşıtı etkili güneş kremiyle cildinizi güneşin zararlı etkilerinden koruyun!

Watsons Yüksek Korumalı Yüz Güneş Koruyucu SPF30 50 ml / 229,90 TL

Watsons Yüksek Korumalı Yüz Güneş Koruyucu SPF30, cildinizin güneş ışınlarına maruz kalması durumunda oluşabilecek hasarları önlemeye yardımcı olur.  Solartech teknolojisi ile geliştirilen ve özellikle mavi ışık koruması ile dikkat çeken bu güneş kremi, cildinizin güneşten gelen UVA, UVB ve bilgisayar ekranlarından gelen zararlı mavi ışın gibi çevresel faktörlerden korunmasına yardımcı olur. İçeriğindeki “pollustop” partikülleri sayesinde cildin çevresel kirliliklerden korunmasına da destek olan Watsons Yüksek Korumalı Yüz Güneş Koruyucu SPF 30, içeriğindeki organik hindistan cevizi ile antioksidan görevi görür. Yapışkan his bırakmayan ve kolay emilen formülü ile cildinizde ağırlık yapmadan güneşten korunmasını destekler.

Watsons Çok Yüksek Korumalı Yüz ve Vücut Losyonu SPF50+ 100 ml / 249,90 TL

Watsons Çok Yüksek Korumalı Yüz ve Vücut Losyonu SPF50+, kolay emilen hafif yapısıyla cildinizin güneşin zararlı ışınlarına karşı korunmasına yardımcı olur ve ciltte ferah bir his bırakır. Mavi ışık koruması sayesinde dijital cihazlardan kaynaklanan mavi ışınların cilde verdiği zararı da engellemeye yardımcı olan Watsons Protection White Yüz ve Vücut Losyonu SPF50, yüz ve vücut kullanımına uygundur.

Watsons Çok Yüksek Korumalı Yüz Güneş Koruyucu SPF 50+ 50 ml / 249,90 TL

Watsons Çok Yüksek Korumalı Yüz Güneş Koruyucu SPF50+, güneş ışınlarının zararlı etkilerine karşı maksimum koruma sağlamaya yardımcı olur. Kolay emilen hafif formülüyle Watsons Çok Yüksek Korumalı Yüz Güneş Koruyucu SPF50+, ciltte yapışkan bir his bırakmaz ve cildinizin sağlıklı görünmesi için cildi nemlendirmeye yardımcı olur.

Solait Yaşlanma Karşıtı Yüz Güneş Kremi SPF 50+ 50 ml / 289  ,90 TL

Solait Yaşlanma Karşıtı Yüz Güneş Kremi SPF50+, güneşin zararlı UVA ve UVB ışınlarına karşı cildinizi koruma altına alarak, erken yaşlanma belirtilerinin önüne geçmenize destek olur. Özel formülü sayesinde cildinizi güneş ışınlarının zararlı etkilerine karşı korumaya yardımcı olan Solait Yaşlanma Karşıtı Yüz Güneş Kremi SPF50+, aynı zamanda cildin nemlendirilmesine ve beslenmesine de destek olur. Boyun, el ve yüz bölgelerine güneşlenmeden en az 15 dakika önce eşit ve bol miktarda uygulayın. Terleme, yüzme, kurulanma sonrasında koruma devamlılığı için uygulamayı tekrarlayın.

Dermaction Plus By Watsons Yüz Güneş Kremi SPF50 50 ml / 399, 90 TL

Doğa dostu ve sürdürülebilir bileşenler kullanılarak üretilen Dermaction Plus By Watsons Güneş Yüz Kremi SPF50, cildinizi güneşin zararlı ışınlarından en üst düzeyde korumaya yardımcı olur. Cildiniz için en uygun korumayı sağlamak için geniş spektrum teknolojisi kullanılan Dermaction Plus By Watsons Güneş Yüz Kremi SPF50, cilt hasarına neden olan UVA, UVB, mavi ışık ve IR ışınlarına karşı cildinizi koruyarak taze ve parlak görünen bir cilt elde etmenize yardımcı olur.

**Belirtilen fiyatlar Haziran güncel fiyatı olup, piyasa koşullarına göre değişiklik gösterebilir.

Watsons güneş ürünleriyle güneşe ışınlarına karşı yüksek koruma - Perakende.org