Skip to content Skip to footer

Watsons güzellik danışmanları ile her an bakımlı ve harika hissedin

Türkiye’nin sevilen kişisel bakım ve güzellik markası Watsons, mağazalarında hizmet veren güzellik danışmanlarının yanı sıra seçili mağazalarında bulunan Beauty Studio’larını ve Makeup Studio’larını müşterileriyle buluşturmaya devam ediyor.

Watsons, ayrıca cilt analizi robotlarıyla güzellik danışmanlığını online’a da taşıyor.

Watsons Türkiye güzellik danışmanlarına ek olarak seçili mağazalarında bulunan Beauty Studio ve Makeup Studio’larındaki uzmanları ile müşterilerine Watsons deneyimini yaşatmaya devam ediyor.

Mağazalarındaki 200’den fazla güzellik danışmanı, 20 beauty artist ve 19 makeup artisti ile her gün yüzlerce kadının bakım ve güzellik rutinine destek olan Watsons, güzellik ve cilt bakımı tüyolarıyla müşterilerine uzman desteği sunuyor.

Watsons müşterilerine özel güzellik danışmanlığı hizmeti

200’ye yakın mağazasında 200’den fazla güzellik danışmanı ile uzmanlığını müşterilerine sunan Watsons Türkiye, müşterilerinin ihtiyaçlarını belirleyip kendilerine en uygun ürünleri tercih etmelerine olanak sağlıyor. Bakım ve güzellik alanında müşterilerinin taleplerini dinleyen ve kişiye özel bir deneyim yaşatan Watsons Türkiye, trendler ve en yeni ürünler gibi pek çok konuda müşterilerini bilgilendiriyor.

Watsons’ın Beauty Studio’ları ile güzelliğin keyfini çıkarın

Watsons’ın seçili 12 mağazasında yer alan Beauty Studio’larda kaş laminasyonu, kirpik lifting, kaş tasarımı, kalıcı oje, protez tırnak ve nail art uygulamalarının yanı sıra fön, maşa, saç örgüsü ve saç boyama gibi çok çeşitli saç hizmetleri de sunuluyor.

İstanbul, İzmir, Ankara, Antalya, Mersin, Bursa, Samsun, Kocaeli, Sakarya ve Kırklareli illerinde bulunan toplam 12 mağazasında yer alan Beauty Studio’larında güzellik işlemleri Watsons kalitesi ile uygun fiyatlarla müşterilere sunuluyor.

Online randevu sistemi sayesinde Beauty Studio’lardan hızla randevu alabilen tüketiciler, sertifikalı uzmanlar tarafından hijyenik bir ortamda sunulan bakım ve güzellik hizmetlerinden faydalanabiliyorlar.

Beauty Studio by Watsons: https://www.watsonsbeautystudio.com/

Watsons’ın Makeup Studio’larında cazip fırsatlarla makyaj hizmetlerinden yararlanın

Seçili 19 mağazası içinde yer alan Makeup Studio’larda günlük makyaj, gece makyajı ve gelin makyajı hizmetlerinin yanı sıra kaş tasarımı hizmeti de sunuluyor.

İstanbul, İzmir, Ankara, Antalya, Mersin, Bursa, Samsun, Kocaeli, Sakarya, Denizli, Konya ve Kırklareli illerinde toplam 19 mağazasında yer alan Watsons Makeup Studio’larında uygun fiyatlı makyaj hizmeti müşterilerle buluşturuluyor. Ek olarak belli bir tutarda ürün alışverişi yapan müşterilere ücretsiz makyaj hizmeti de sağlanıyor.

Cilt analizi robotlarıyla güzellik danışmanlığı online’a taşındı

Teknolojinin getirdiği yenilikleri takip eden ve uygulayan ilk markalardan biri olan Watsons, müşterilerinin istedikleri her an ve her yerde Watsons’ın uzmanlığına ulaşabilmeleri için güzellik danışmanlığı hizmetini online’a taşıdı. Watsons müşterileri online olarak cilt analizi robotlarından güzellik danışmanlığı hizmeti alabiliyor ve kendileri için doğru olan cilt ürünlerine online olarak ulaşabiliyorlar.

Ayrıca watsons.com.tr ana sayfasından bulunan chat platformundaki Watsons online güzellik danışmanları aracılığıyla, Watsons müşterilerine ürünler hakkında bilgiler veriliyor ve ek indirimler sunulabiliyor. Güzellik ve bakım markalarının ürün uzmanları da bu platform üzerinden Watsons müşterilerine ürün bilgilendirmesi ve satış yapabiliyor.

Sevilen isimlerin güzellik sırları Beauty Talks’la Watsons’ta!

Watsons müşterileri, merak ettikleri güzellik ve bakım sırlarını uzmanların kendisinden öğrenebiliyor. Cevahir AVM Watsons mağazası içinde yer alan ve birçok farklı başlıkta hazırlanan içeriklerle güzellik ve kişisel bakım uzmanlarını müşterilerle bir araya getiren “Beauty Talks” alanı mağaza deneyimini farklı bir boyuta taşıyor. Genellikle Cumartesi günleri 14.00-15.00 saatleri arasında gerçekleştirilen buluşmalarda markalar ürünlerini müşterilere Watsons mağazalarında tanıtma fırsatı bulurken, influencer ve uzmanlar aracılığıyla kişisel bakım ve güzellik konusunda merak edilenler ve yeni trendlerin paylaşıldığı keyifli buluşmalar gerçekleştiriliyor.

Watsons, güzellik ve bakım konusunda eğitimli uzmanlar yetiştiriyor

Markanın kuruluşundan bu yana mağazalarında müşterilerine hizmet vermeye devam eden Watsons güzellik danışmanları, şirket bünyesinde sağlanan Yetenek Kampı’ndan mezun olarak gerekli uzmanlık ve bilgiye sahip oluyorlar. Watsons’ın makeup artistleri ise Yetenek Kampı’ndan mezun olduktan sonra ünlü makyaj uzmanı Hasan Soley’den uygulamalı eğitimler alarak yetkinliklerini artırıyor.