Skip to content Skip to footer

Watsons Güzellik ve Kişisel Bakım Ödülleri’nde CEO’lar sahnede çok özel bir şova imza attı

Geleneksel Watsons Güzellik ve Kişisel Bakım Ödülleri gecesinde ünlü güzellik ve kişisel bakım markalarının üst düzey yöneticileri sahnede çok özel bir şova imza atarak izleyenlere unutulmaz anlar yaşattı.

Raffles Hotel İstanbul’da bu yıl onuncusu düzenlenen Watsons Güzellik ve Kişisel Bakım Ödülleri gecesine iş ve cemiyet hayatından birçok ünlü isim katılırken, bu özel gecede güzellik ve kişisel bakım ürünlerinin “en iyileri” ve ünlü isimler ödülleriyle buluştu.

İş dünyasının liderleri bu kez müzik performansı sergiledi

Watsons Güzellik ve Kişisel Bakım Ödülleri gecesine dünyanın ve Türkiye’nin ünlü güzellik ve kişisel bakım markalarının üst düzey yöneticileri bu kez müzik performansları ile geceye imzalarını attılar. Sahnede perküsyon ile çok özel bir müzik şovu gerçekleştiren iş dünyasının liderleri, “Taka Takata” ve “Ciao Bella” şarkılarını çalarak misafirlere eğlenceli anlar yaşattı.

Performansları ile konuklara müzik ziyafeti yaşatan liderler arasında; Ashley Joy CEO’su Aslı Gümüşel Şen, Urbancare CEO’su Selen Yorgun Tavit, ColPal Customer Development Director Kadir Pekkoç,  Pastel Yönetim Kurulu Eş Başkanı İzzet Pinto, Loreal Divizyon Genel Müdürü Volkan Yıldız, Flormar CEO’su Matthieu Gomart Perrigo Genel Müdürü Kaya Kurşun, The Purest Solutions CEO’su Ozan Evliyaoğlu ve Watsons CEO’su Mete Yurddaş yer aldı.

Kurum Sayfasina GIT 200 x 70 piksel