Skip to content Skip to footer

Watsons Sürdürülebilir Yaşam Ürünleri ile hem kendinize hem de gezegene iyi bakın

Watsons, Naturals By Watsons ve Waken  ürünleri Sadece Watsons Mağazalarında, Watsons.com.tr’de ve Watsons Mobil Uygulaması’nda!

Watsons, Sürdürülebilir Yaşam Ürünleri ile herkesi doğa dostu ürünleri tercih etmeye çağırıyor! Watsons’ın doğa dostu markası Naturals By Watsons, saçlarınıza ve cildinize doğal bakım sunarken, çevresel etkisini de minimuma indiriyor. Waken Diş Macunu, ağız sağlığınızı korurken ambalajıyla sürdürülebilirliği benimsiyor. Watsons Kolajen Maske, cildinizi derinlemesine beslerken doğaya olan etkisini azaltmayı amaçlıyor. Bu ürünlerle hem kendinizi hem de çevrenizi koruyarak güzellik ve bakım rutininizi yeniden tanımlayın!

Naturals By Watsons Refil Şampuan Olive 450 ml / 109,90 TL

Naturals By Watsons Refill Şampuan Olive ile saçlarınıza hak ettiği doğal bakımı sunun! Yenilikçi torba ambalaj tasarımı ile yeniden dolum imkanı sunan Naturals By Watsons Refill Şampuan Olive, içeriğindeki “Akdeniz Cevheri” olarak bilinen Sertifikalı Organik İtalyan Zeytininin gücü ile saçlarınızın derinelemesine nemlendirilmesine yardımcı olur. Özellikle kuru saçlar için mükemmel bir tercih olan Naturals By Watsons Refill Şampuan Olive, saçlarınızın doğal parlaklığının ve canlılığının ortaya çıkmasına katkı sağlar. Paraben, renklendirici ve SLS gibi 10 zararlı bileşeni içermeyen Naturals By Watsons Refill Şampuan Olive, %78 daha az plastik kullanılarak üretilen sürdürülebilir ambalajı sayesinde hem size hem doğaya iyi bakar.

Naturals By Watsons Argan Vücut Scrubı 200 gr/ 189,90 TL

Doğanın “Sıvı Altını” olarak adlandırılan Fas Argan Yağı’nın besleyici ve canlandırıcı gücüyle tasarlanan Naturals By Watsons Argan Vücut Scrubı; argan yağı, vitamin E ve zengin yağ asitleriyle cildinizi beslemeye yardımcı olur. Vücudunuzu ölü derilerden arındırarak pürüzsüzleştiren ve parlaklık kazandıran Naturals By Watsons Argan Vücut Scrubı özellikle dirsek, topuk ve diz gibi bölgelerde yoğun bir bakım sağlar.

Waken Diş Macunu Yeşil Nane 75 ml / 142,50 TL

Waken Diş Macunu Yeşil Nane, en yüksek standartlarda geliştirilmiş formülü sayesinde ağzı sağlığınızı korurken, %100 geri dönüştürülmüş alüminyumdan üretilen ambalajıyla da sürdürülebilir bakım anlayışını benimsiyor. Waken Diş Macunu Yeşil Nane ile ağız bakımı yaparken gezegenimiz için doğru adımı atın!

Watsons Kolajen Rejuvenating Hyalüronik Asit Maske / 32,95 TL

Watsons Kolajen Rejuvenating Hyalüronik Asit Maske, cildinizi derinlemesine beslerken, doğaya olan etkisini de azaltmayı amaçlıyor. Bitki bazlı ve biyolojik olarak parçalanabilir Veocel malzemesi ile üretilen kağıt maskesi sayesinde sürdürülebilir cilt bakımını destekler. 20’den fazla istenmeyen bileşen içermeyen, Jeju termal kaynak suyu, hyaluronik asit, kolajen ve Cica özü ile  formüle edilen Watsons Kolajen Rejuvenating Hyalüronik Asit Maske, cildinize nem ve parlaklık kazandırmaya yardımcı olur.

Watsons Power Men Deodorant Sprey Pudrasız 150 ml / 79,95 TL

Watsons Invisible Power Men Deodorant Sprey, sadece size değil, doğaya da iyi geliyor! %20’ye varan geri dönüştürülmüş malzeme ile üretilen ambalajı ile doğal kaynakların korunmasına katkıda bulunurken, gün boyu ferah ve temiz bir his sunar. Terleme karşısında kusursuz bir koruma isteyenler için özel olarak formüle edilen Watsons Invisible Power Men Deodorant Sprey, içeriğinde bulunan terleme önleyici bileşenler sayesinde cildinizde 24 saat boyunca ferahlık sağlar.

**Belirtilen fiyatlar Ekim güncel fiyatı olup, piyasa koşullarına göre değişiklik gösterebilir.