Skip to content Skip to footer

Watsons’ın bakım ürünleriyle cildinize iyi bakın

SNP, Target Pro, Q+A, Frudia ve Banila.Co ürünleri Sadece Watsons Mağazalarında, Watsons.com.tr’de ve Watsons Mobil Uygulaması’nda!

Canlı bir cilt görünümü elde etmek için düzenli cilt bakımı yapmak büyük önem taşır. İyi bir cilt bakım rutini oluşturmak ise cildinize uygun ürünler kullanmaktan geçer. Watsons’ın her ihtiyaca cevap veren cilt bakım ürünleriyle siz de cildinize iyi bakın.

SNP Prep Salironic Serum / 389,90 TL

Hassas ciltler için özel olarak geliştirilmiş olan SNP Prep Salironic Serum zengin içeriğiyle cildi rahatlatmaya yardımcı olurken aynı zamanda canlandırıcı etkisiyle cildin derinlemesine nemlendirilmesine katkı sağlar. Akneye meyilli ciltlerin, hücre bakımına destek sağlayan SNP Prep Salironic Serumbu sayede cilt dokusunu pürüzsüzleştirmeye de yardımcı olur.

Target Pro By Watsons Age Defense Yaşlanma Karşıtı Serum / 477,90 TL

Target Pro By Watsons Age Defense Yaşlanma Karşıtı Serum, cilt sıkılığını artırmayı yardımcı olarak çizgi oluşumunu önlemeye ve cilt elastikiyetini artırmaya katkı sağlar. Normal ve karma cilt tipleri için uygun olan Target Pro By Watsons Age Defense Yaşlanma Karşıtı Serum, cilt bariyerini güçlendirirken cildin pürüzsüz görünmesine de destek olur.

Q+A Kafein Göz Serumu / 379,90 TL

Q+A Kafein Göz Serumu, hassas cildi canlandırmaya ve aydınlık bir görünüm kazandırarak göz çevresindeki yaşlanma belirtilerine karşı korumaya yardımcı olur. İçeriğindeki yeşil çay özü dış etkenlere karşı cildi korumaya destek sağlarken, nar özü cildi doğal olarak güçlendirmeye yardımcı olacak bir dizi eşsiz antioksidan içerir. Bu sayede cildinizin daha genç ve sağlıklı bir görünüm kazanmasına yardımcı olur.

Frudia Brightening Micro Temizleyici / 199,90 TL

Frudia Brightening Micro Temizleyici, C Vitamini ile zenginleştirilmiş içeriği sayesinde cildinizi korumaya yardımcı olurken aynı zamanda leke görünümüne karşı korumayı destekler. Narenciye portakalından iki kat daha fazla flavonoid madde içeren Frudia Brightening Micro Temizleyici temizleyici; Jeju mandalinasının güçlü enerjisi ile cildinizi dış etkenlerden koruyarak canlı bir cilt görünümü sağlamaya yardımcı olur. Ayrıca içeriğindeki %46 oranında citrus özü sayesinde cildi beyazlatmaya destek olan temizleyici, %100 orijinal meyve içerikleri ile cildinizi nemlendirmeye ve antioksidan etkilerini artırmaya yardımcı olur.

Banila.Co Clean It Zero Original Cleansing Balm / 100ml/ 699,90 TL

Banila.Co Clean It Zero Original Cleansing Balm, içeriğindeki ZERO BALANCE TECHNOLOGY™ ile cildin doğal nem dengesini bozmadan etkili bir şekilde derinlemesine temizlenmesine yardımcı olur. En inatçı yüz ve göz makyajını bile hızlı ve kolay bir şekilde çıkaran balm, içeriğindeki aktif bitkisel maddeler, kaplıca suyu, E ve C vitaminleri sayesinde cildinizi temizlerken cildi kurutmaz, cildinizin nemli ve taze kalmasına destek sağlar.