Skip to content Skip to footer

Watsons’ın bakım ürünleriyle daha güçlü ve sağlıklı saçlar

Watsons, Naturals By Watsons ve Revolution ürünleri Sadece Watsons Mağazalarında, Watsons.com.tr’de ve Watsons Mobil Uygulaması’nda!

Kendinizi iyi hissetmeniz, saçlarınızın sağlıklı ve güzel görünmesiyle doğru orantılıdır. Bu nedenle saçlarınız için doğru bakım ürünlerini seçmek büyük bir önem taşır. Watsons’ın onarıcı ve parlaklık veren şampuanları ile saç bakım rutininize güçlü bir etki katın. Naturals By Watsons’ın çevre dostu şampuan ve saç bakım yağı saçlarınızın nem dengesini korumaya ve yumuşaklık sağlamaya yardımcı olurken, Revolution’ın Haircare Plex serisine ait şampuanı ise yıpranmış saçlarınızın yeniden onarılmasına destek sağlar.

Naturals By Watsons Şampuan Coconut 490 ml / 129, 90 TL

Naturals by Watsons Coconut Şampuan, içerğindeki sertifikalı organik Tayland Hindistan Cevizi Yağı ile saç ve saç derisinin doğal nem dengesinin korunmasına yardımcı olurken, aynı zamanda saçın güçlenmesine ve parlamasına destek olur. %100 geri dönüştürülmüş plastikten üretilen şişelerde sunulan ve dermatolojik olarak test edilen Naturals by Watsons Coconut Şampuan’; paraben, renklendirici ve SLS ile birlikte 10 zararlı içeriği  içermez.

Revolution Haircare Şampuan Plex 4 250 ml / 319,90 TL

Revolution Haircare Şampuan ile saçınıza ihtiyaç duyduğu özeni gösterin! Revolution Haircare Plex 4 içeriğindeki üçlü moleküler ağırlıklı proteinkaskad sistemi ile saç telinin farklı katmanlarını hedeyleyerek yıpranmış saçları onarmaya ve güçlendirmeye yardımcı olur. Tüm saç tipleri için uygun olan Revolution Haircare Plex 4, phytantriol ve provitamin B5’in güçlü kombinasyonu sayesinde saçı nem kazandırmaya ve pürüzsüzleştirmeye destek olurr.

Watsons Love is in the H’air Yoğun Onarıcı Bakım Şampuanı 250 ml / 59,95 TL

Watsons Love is in the H’air Yoğun Onarıcı Bakım Şampuanı ile saçlarınızın doğal güzelliğini keşfedin! Watsons Love is in the H’air Yoğun Onarıcı Bakım Şampuanı, içeriğindeki hidrolize keratin ve D-pantenol sayesinde saçları güçlendirmeye ve yenilemeye destek sağlarken, saf argan yağı ile saçlarınızda daha canlı ve parlak bir görünüm sağlamanıza yardımcı olur.

Watsons Love is in the H’air Parlaklık Veren Besleyici Şampuan 250 ml / 59,95 TL

Watsons Love is in the H’air Parlaklık Veren Besleyici Şampuan ile daha parlak saçlar! Watsons Love is in the H’air Parlaklık Veren Besleyici Şampuan, içeriğindeki A-B-E-F vitaminlerinden oluşan multivitamin bitkisel kompleks sayesinde saç ve saçlı derisinin beslenmesine yardımcı olur. İçeriğinde doğal nemlendiriciler bulunduran Watsons Love is in the H’air Parlaklık Veren Besleyici Şampuan, saçın doğal nem dengesini koruyarak parlak görünen saçlara kavuşmanızı destekler.

Naturals By Watsons Saç Bakım Yağı Coconut 150 ml / 99,95 TL

Naturals By Watsons Coconut Saç Bakım Yağı ile doğal ve etkili bir saç bakımı! İçeriğindeki sertifikalı organik Tayland Hindistan Cevizi Yağı ile saçlarda gün boyu pürüzsüz ve parlak bir saç görünümü sağlamaya yardımcı olan Naturals By Watsons Coconut Saç Bakım Yağı, nemi saça hapsederek saçların beslenmesine ve hasar onarımını destekler. Nemli veya kuru saça uygulanabilen Naturals By Watsons Coconut Saç Bakım Yağı, durulama gerektirmez. %100 geri dönüştürülmüş plastikten üretilen şişelerde sunulan ve dermatolojik olarak test edilen Naturals by Watsons Coconut Saç Bakım Yağı; paraben, renklendirici ve SLS ile birlikte 10 zararlı içeriği  içermez.

**Belirtilen fiyatlar Mayıs güncel fiyatı olup, piyasa koşullarına göre değişiklik gösterebilir.