Skip to content Skip to footer

Watsons’ın deodorantları ile gün boyu ferahlık sizinle

Watsons ürünleri sadece Watsons Mağazalarında, Watsons.com.tr’de ve Watsons Mobil Uygulaması’nda!

Yaza merhaba derken temiz ve ferah hissetmeye hazır mısınız? Watsons’ın gün boyu temiz ve ferah hissetmenize yardımcı olan etkili ve hoş kokulu deodorantlarıyla en sıcak havalarda bile gün boyu ferahlığın keyfini yaşayın!

Watsons Shower Fresh Pudralı Sprey Deodorant 150 ml/ 54,95 TL

Günlük hayatınızın temposuna eşlik etmek için özel olarak tasarlanan Watsons Shower Fresh Pudralı Sprey Deodorant, ferahlık hissi sunan özel formülü ile gün boyu duş keyfini hissetmenize yardımcı olur. Sprey şeklindeki ambalajı ile kolay kullanım sunan ve etkili kokusuyla öne çıkan Watsons Shower Fresh Pudralı Deodorant Sprey, her kullanımda taze ve ferah hissetmenize destek olur.

Watsons Ocean Comfort Pudrasız Sprey Deodorant 150 ml / 54,95 TL

Watsons Ocean Comfort Pudrasız Sprey Deodorant ile 24 saat okyanus ferahlığı! Pudrasız içeriği ve hafif yapısı sayesinde okyanus ferahlığını teninize yansıtan Watsons Ocean Pudrasız Comfort Deodorant Sprey, kalıcı etkisiyle gün boyu ferah ve temiz hissetmenize yardımcı olur.

Watsons Invisible Dream Pudralı Sprey Deodorant 150 ml / 54,95 TL

Watsons Invisible Dream Pudralı Sprey Deodorant ile aromatik kokuların baştan çıkarıcı etkisini hissedin! Günlük kullanıma uygun yapısıyla tüm gün ferahlık sağlayan Watsons Invisible Dream Pudralı Sprey Deodorant, 24 saat boyunca taze ve ferah hissetmenize destek olur.

Watsons Power Men Pudrasız Sprey Deodorant 150 ml / 54,95 TL

Watsons Power Men Pudrasız Sprey Deodorant ile gün boyu temizliğin ve ferahlığın keyfini yaşayın! Terlemeyi önlemek için destekleyici bileşenlerle formüle edilen Watsons Power Men Pudrasız Sprey Deodorant, teninize uyumlu ve cilt dostu yapısı sayesinde günlük bakımınız için etkili sonuçlar elde etmenize yardımcı olur.

Watsons Fresh Men Pudrasız Sprey Deodorant 150 ml / 54,95 TL

Erkekler için özel olarak üretilen Watsons Fresh Men Pudrasız Sprey Deodorant ile 24 saat boyunca etkili temizlik hissi! Ferahlatıcı notalardan oluşan kokusu ile ön plana çıkan Watsons Fresh Men Pudrasız Deo Sprey, cildi kurutmadan gün boyu temiz kokmanıza destek olur

**Belirtilen fiyatlar Haziran güncel fiyatı olup, piyasa koşullarına göre değişiklik gösterebilir.