Skip to content Skip to footer

Watsons’ın Maske Festivali ile cildinizi yenileyin

Watsons, SNP Prep ve Frudia ürünleri Sadece Watsons Mağazalarında, Watsons.com.tr’de ve Watsons Mobil Uygulaması’nda!

Doğanın en değerli özleriyle cildinizin ihtiyaçlarına göre özenle geliştirilmiş maskelerle tanışma vakti! Cildinizi tazelemek, beslemek ve canlandırmak için Watsons, Frudia ve SNP markalarının birbirinden etkili kağıt maskeleriyle cildinizdeki değişimi hissedin!

Watsons Aloe Vera Radiant Maske / 34,95 TL

%100 bitki bazlı, çevre dostu bambu elyafından üretilen Watsons Aloe Vera Radiant Maske, aloe vera özünün cildinizin alt katmanlarına kolayca nüfuz etmesine yardımcı olur. Aloe vera özü ve aloe vera çiçeği kombinasyonu, cildinizin parlak bir görünüm kazanmasına destek olur.

Watsons Witening Vitamins Capsule Maske / 54,95 TL

Watsons Witening Vitamins Capsule Maske, doğanın sunduğu bitkisel liflerle bilimin getirdiği en etkili vitamin ve bileşenleri bir arada sunar. %100 lifli yapıya sahip olan maske, cildinizle mükemmel bir uyum sağlar ve ultra ince yapısıyla cildinizle bütünleşir. İçeriğinde bulunan C vitamini ve arbutin, cilt tonu eşitsizliğine karşı korumaya ve cildi aydınlatmaya yardımcı olur.

Frudia Air Snowy Mask / 49,95 TL

Cildinizde tazelik rüzgarları estirin! Frudia Air Snowy maske, cildinizi canlandırmak ve doğal parlaklığını yeniden kazanmasına yardımcı olmak için elma, üzüm, portakal, limon ve lime gibi en değerli meyve özlerini bir araya getiriyor. Zengin içeriği ile cildinizin nem bariyerini korumaya yardımcı bitkisel kağıt maske, meyve özlerinin cildinize derinlemesine nüfuz etmesine destek olur.

Frudia Green Grape Pore Peeling Ped / 24,95 TL

Frudia Green Grape Pore Peeling Ped, cildinizi taptaze ve gençleşmiş hissettirmeye yardımcı mükemmel bir kombinasyon olan doğal yeşil üzüm konstantrasyonu ve salisilik asit ile formüle edilmiştir. Pedin kabartmalı yüzeyi ciltte peeling etkisi yaratırken, ciltteki fazla sebumu kontrol altına alarak gözenek görünümünü azaltmaya yardımcı olur. Çift taraflı geniş boyutu sayesinde, cildinizi derinlemesine temizler ve her kullanımda pürüzsüz bir deneyim sunar. Kuru cilt üzerine 2-3 dakika nazikçe masaj yaparak uygulayın ve cildinizdeki eşsiz ferahlığını hissedin!

SNP Prep Peptaronic Hyaluronic Acid Mask / 35,50 TL

SNP PREP Peptaronic Hyaluronic Acid Mask, doğanın en güçlü nemlendiricisi olan hyaluronik asitin 5 farklı formuyla, cilt sağlığınızı destekleyen 6 çeşit peptidin etkili kombinasyonunu bir arada sunar. SNP PREP Peptaronic Hyaluronic Acid Mask, cildinize yoğun nem takviyesi yaparken gün boyu cildinizi koruyan bir nem bariyeri oluşturmaya yardımcı olur.

**Belirtilen fiyatlar Kasım güncel fiyatı olup, piyasa koşullarına göre değişiklik gösterebilir.