Skip to content Skip to footer

XI. Satınalma ve Tedarik Yönetimi Zirvesi’ne geri sayım başladı

XI. Satınalma ve Tedarik Yönetimi Zirvesi (STZ’23), 14 Ekim 2023 Cumartesi günü WOW Hotels İstanbul’da yapılacak. Ana teması “Satınalma ve Tedarik Zincirinde Memleket Meselesi. Dayanıklılık ve Dijital Adaptasyon” olan zirveye, bu yıl da hem dünyadan hem de Türkiye’den 500’ün üzerinden üst düzey iş insanı katılacak.

Satınalma sektörünün en büyük ve tek buluşma platformu olan zirve, 2010 yılından bu yana Satınalma Yöneticileri ve Profesyonelleri Derneği (TÜSAYDER) tarafından organize ediliyor.

Türkiye’de aynı çatı altında, 6 binden fazla satın alma yöneticisine bilgi veren ve mesleki gelişimlerinde öncülük eden TÜSAYDER, zirvenin ana temasını memleket meselesi olarak gördüğü “Dayanıklılık ve Dijital Adaptasyon” olarak belirledi.

2010 yılından bu yana TÜSAYDER tarafından her yıl düzenlenen zirvede bu yıl; Dayanıklılık, Glokalizasyon, Dijitalisazyon ve Yapay Zeka konularına dair tüm gelişmeler geniş kapsamlı olarak ele alınacak, dünya ekonomi sistemini değiştirecek geleceğin teknolojisi olarak nitelendirilen yapay zeka uygulamalarıyla ilgili sunumlar gerçekleştirilecek.

Zirvede ayrıca, Türkiye’nin doğru kaynak kullanımı ile kendine yeten bir ülke konumuna gelmesinin de altı çizilecek. STZ’23, 14 Ekim 2023 Cumartesi günü İstanbul / Yeşilköy, WOW Hotels ve Kongre Merkezi’nde tüm gün gerçekleştirilecek.