Skip to content Skip to footer

YARGICI erkek koleksiyonu ile şehir stiline zamansız bir dokunuş

YARGICI, bu sezon hazırladığı koleksiyonlarla sadece kadınları değil, erkekleri de yeni bir keşfe davet ediyor. Her sezon genişlemeye devam eden Erkek Koleksiyonu’nu Sonbahar/Kış sezonunda, zamansız bir tarza odaklanarak, erkeklerin gardıroplarında gerekli temel parçaları sunuyor. Bu sezon, şehir hayatının dinamizmini ve atmosferini her iki cinsiyet için de yansıtan YARGICI, erkekler için özel olarak hazırladığı koleksiyonla şıklığı ve rahatlığı bir araya getiriyor.

YARGICI Sonbahar/Kış Erkek Koleksiyonu’nda yüksek kalite kumaşlardan üretilen temel parçalar, bu sezon erkeklerin şehir hayatının vazgeçilmezleri arasında yer alacak. Özenli işçilik, zamansız tasarımlar ve uyumlu renk gruplarıyla dikkat çeken YARGICI Sonbahar/Kış Erkek Koleksiyonu, smart casual tarzıyla her ortam için alternatif bir seçenek haline geliyor. İş hayatında şık bir görünüm, kaliteden ödün vermeden şehir içinde rahat bir tarz ve şık bir akşam yemeği için ihtiyacınız olan her ayrıntının düşünüldüğü bu koleksiyon, uyumlu renk gruplarıyla alternatif kombinler oluşturabileceğiniz zengin seçenekler sunuyor.

YARGICI Sonbahar/Kış Erkek Koleksiyonu’nda yüzde 80 yün içeriği ile üretilen peacoat palto hem sıcak hem de şık bir seçenek olurken soğuk havalarda tarzınızı tamamlamak için mükemmel bir tercih. İçeriği sayesinde dış giyim olarak da kullanma imkanı sunan blazer ceketlerde ise rahatlığı ön planda tutanlar için triko blazer ceket, sıcaklığı ve klasik şıklığı tercih edenler içinse yüzde 80 yün oranına sahip blazer ceket olarak iki farklı alternatifi mevcut. Koleksiyonda öne çıkan süet ceket ve önü fermuarlı utility tarzında cepli yün karışımlı ceket zarafeti ve şıklığı ön planda tutan her erkeğin gardırobunda bulunması gereken parçalar haline gelirken günlük hayatta ve özel etkinliklerde kullanılabilecek çok yönlü bir parçalar olarak dikkat çekiyor.

Soğuk havalarda sizi sıcak tutacak yün karışımlı trikolar ise hem konfor hem de şıklık sunuyor. Bu trikolar, işlevselliği ile zarafeti harmanlayarak size mükemmel bir seçenek oluyor. Ayrıca, klasik trençkot ve blazer ceketler, her mevsim ve her durum için şıklığınıza zarafet katan harika seçenekler olarak öne çıkıyor.

Denim sevenler için koleksiyonda denim on denim gibi kombinlenebilecek ürünler de bulunuyor. Denim gömlek ve denim pantolon, aynı renk tonlarıyla mükemmel bir uyum sağlayarak şıklığı ve rahatlığı bir araya getiriyor.

YARGICI Sonbahar/Kış Erkek Koleksiyonu’ndaki ürünler, sentetik malzemelerden kaçınılarak daha sağlıklı ve doğal bir giyim deneyimi sunuyor. Ayrıca, ayakkabı alternatiflerindeki kösele ve özel tabanlar, vücudun dışarıdan aldığı elektriği toprağa ileterek size ekstra bir rahatlık sağlıyor.

YARGICI Sonbahar/Kış Erkek Koleksiyonu keşfetmek için YARGICI mağazalarını ve yargici.com’u ziyaret edebilirsiniz.

YARGICI erkek koleksiyonu ile şehir stiline zamansız bir dokunuş - Perakende.org