Skip to content Skip to footer

Yarıyıl tatilinde eğlencenin merkezi Akasya

Bu yarıyıl tatilinde de çocukları eğlenceli etkinliklerle buluşturacak olan Akasya, zengin bir program sunmaya hazırlanıyor. Renkli baloncuk ve sihirbazlık şovları, masal gösterileri ve birbirinden keyifli atölyeler 20 Ocak-4 Şubat arasında Akasya’nın minik ziyaretçileri ile buluşacak. Akasya, yeni açılan Türkiye’nin ilk holografik eğlence parkı DigiZoo ile de çocuklara interaktif bir öğrenme deneyimi sunacak. Ayrıca Akasya Instagram hesabını takip edenler birbirinden renkli hediyeler kazanma şansı bulacak.

 Akiş GYO yatırımı olan Akasya, sadece bir alışveriş merkezi değil, aynı zamanda bir yaşam merkezi olma misyonu doğrultusunda yarıyıl tatilinde de çocukları keyifli anılarla buluşturarak, miniklerin vazgeçilmez eğlence merkezi olmaya devam ediyor.

Birbirinden Renkli Atölye ve Şovlar

Çocuklar, 20-21 Ocak’ta düzenlenecek Bubble Show ile renkli balonların büyülü dünyasında keyifli zaman geçirecekler. 26 Ocak’ta çocukların kendi el emeğiyle yapacakları ve soğuk kış günlerinde sıcak tutacak kışlık bereleri tasarlamalarına olanak tanıyacak Kışlık Bere Yapımı Atölyesi gerçekleştirilecek. 27-28 Ocak’ta düzenlenecek Müzikli Masal Anlatıcılığı Gösterisi’nde ise eğlenceli ve interaktif bir şekilde anlatılacak masallar, çocuklara hem müzikle hem de hikâyelerle dolu bir dünyanın kapılarını aralayacak. 2 Şubat’ta gerçekleşecek Yumoş Oyuncak Yapımı atölyesinde çocuklar, yumuşak oyuncakları kendi elleriyle tasarlayıp hem yaratıcılıklarını konuşturacaklar hem de el becerilerini geliştirecekler. 3-4 Şubat’taki Sihirbaz Gösterisinde ise çocuklar eğlenceli ve şaşırtıcı anlar yaşayacak.

Akasya Kültür Sanat ve KidZania İstanbul’da Dolu Dolu Sömestir

Akasya Kültür Sanat’ta da yarıyıl tatili boyunca devam edecek renkli ve eğlenceli tiyatro etkinlikleri çocuklara keyifli bir atmosfer sunacak. “Çizmeli Kedi”, “Alican’ın Oyun Bahçesi”, “Alice Şeker Ormanda”, “Sevimli Dinozor”, “Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler”, “Pinokyo”, “Külkedisi Masalı”, “Kurbağa Prens”, “Bir Kümes Müzikali”, çocukları masalsı bir yolculuğa çıkaracak. KidZania İstanbul da sömestirde eğlenceli etkinlikler ve deneyim alanlarıyla minik ziyaretçilere unutulmaz bir tatil vaat ediyor. Çocuklar, KidZania İstanbul’da hayal güçlerini geliştirecekleri aktiviteleri ve birbirinden farklı meslekleri deneyimleyerek unutulmaz anılar biriktirecekler.

Türkiye’nin İlk Holografik Eğlence Parkı DigiZoo, Akasya’da Kapılarını Açtı

Sömestir dönemi, Akasya’da heyecan verici bir yenilikle karşılanıyor. Türkiye’nin ilk holografik eğlence parkı Katılım Emeklilik DigiZoo, Akasya’da ziyaretçilerle buluşuyor. Hologram tekniğiyle 25’ten fazla canlı türünü deneyimleme fırsatı sunan DigiZoo, 850 metrekarelik geniş alanda Brifing Odası, Laboratuvar, Avatar Ormanı, Dinozorlar Alanı, Günümüz Doğa Canlıları ve Denizaltı alanlarıyla ziyaretçileri ağırlıyor. Zaman yolculuğu temasıyla senaryolaştırılmış bir hikâye üzerinden günümüzden nesli tükenen dinozorlara kadar geniş bir yelpazede eğlenceli bir deneyim sunan DigiZoo’da aynı zamanda çocuklara yönelik Bez Çanta Boyama Atölyesi, Ahşap Kuş Evi Boyama Atölyesi, Geri Dönüşümden Oyuncak Yapımı Atölyesi, Bilim Atölyesi, Pop Up Card Atölyesi, Oyun Atölyesi gibi geniş içerikte beceri gelişim atölyeleri düzenleniyor. Akasya’da minik ziyaretçilere sunulan bu yeni eğlence noktası, hologram teknolojisinin büyülü dünyasını keşfetmenin yanı sıra, öğrenmeyi ve yaratıcılığı destekleyerek unutulmaz bir tatil deneyimi vadediyor.

Program:

20 Ocak Cumartesi- Bubble Show 14.00, 17.00

21 Ocak Pazar- Bubble Show 14.00, 17.00

26 Ocak Cuma- Kışlık Bere Yapımı Atölyesi 14.00, 15.00, 16.00, 17.00

27 Ocak Cumartesi- Müzikli Masal Anlatıcılığı Gösterisi 14.00, 17.00

28 Ocak Pazar- Müzikli Masal Anlatıcılığı Gösterisi 14.00, 17.00

2 Şubat Cuma- Yumoş Oyuncak Yapımı Atölyesi 14.00, 15.00, 16.00, 17.00

3 Şubat Cumartesi- Sihirbaz Gösterisi 14.00, 17.00

4 Şubat Pazar- Sihirbaz Gösterisi 14.00, 17.00