Skip to content Skip to footer

Yaşam Pınarım’dan yarıyıl tatiline özel fırsatlar

Pınar Su ve İçecek, TatilBudur ve Turna.com ile yaptığı iş birlikleri kapsamında “Yaşam Pınarım” mobil uygulamasından kod alan herkese sömestir tatili boyunca hem otellerde hem de uçak biletlerinde çeşitli indirimler kazandırıyor.

Pınar Su ve İçecek, mobil uygulaması “Yaşam Pınarım” üzerinden tüm takipçilerine yarıyıl tatiline özel fırsatlar sunuyor. TatilBudur ve Turna.com ile yapılan iş birlikleri kapsamında sömestir tatiline çıkmak isteyenlere özel avantajlı kampanyalar hazırlandı.

Hem uçuran hem konaklatan kampanya

TatilBudur’dan 15 bin TL ve üzeri rezervasyon yapanlar, seçili yurt içi otellerde geçerli yüzde 5 indirim kazanıyor. Kampanyadan faydalanmak isteyenler, “Yaşam Pınarım” mobil uygulamasını indirerek, “Kod Al” butonunu tıklayıp aldığı tek seferlik kod ile TatilBudur’dan rezervasyon yaptırabiliyor.

Turna.com üyelerine özel kampanya ise Turna.com internet sitesi ve ‘Uçak Bileti Turna’ mobil uygulaması üzerinden uçak bileti alımlarında yurt dışında 200 TL, yurt içinde 80 TL indirim sunuyor. Kampanyadan faydalanmak isteyenler yine uygulama üzerinden, ‘’Kod Al’’ butonuna tıklayarak alacağı mobil kupon kodunu Turna.com’da ve ‘Uçak Bileti Turna’ mobil uygulamasında kullanabiliyor.

Pınar Su ve İçecek’in sömestir tatil kampanyası için sadece “Yaşam Pınarım” mobil uygulamasını indirmek yeterli.