Skip to content Skip to footer

Yataş Grup’tan Rusya’ya 15’inci mağaza

Mobilya ve yatak sektörünün lider şirketlerinden Yataş Grup, Rusya’daki üçüncü Yataş Bedding mağazasını Nalchik’ta, 11’inci Enza Home mağazasını ise Yaroslavl’da açtı. Yeni açılan mağazalarla Yataş Grup’un yurtdışındaki mağaza sayısı 117’ye ulaştı. 

Mobilya ve yatak sektörünün lider markası Yataş Grup, yurtdışı mağazalaşma çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyor. Global bir marka olma hedefiyle yatırımlarını sürdüren Yataş Grup, pazarda faaliyet göstermek için şirket kurduğu Rusya’daki 11’inci Enza Home mağazasını 18 Kasım’da üçüncü Yataş Bedding mağazasını ise 2 Aralık’ta açtı. Şehir merkezi UNESCO tarafından Dünya Mirası Koruma Alanı ilan edilen Yaroslavl’da, Family Room AVM’de açılan Enza Home ve Nalchik şehrinde bulunan Deya AVM’de açılan Yataş Bedding mağazası ile Yataş Grup’un Rusya’daki mağaza sayısı 15’e ulaştı.

“Rusya’daki tüketicilerin ihtiyaçlarına yönelik ürünler sunacağız”

Konuya ilişkin bir değerlendirmede bulunan Yataş Grup CEO’su Nuri Öztaşkın, şunları söyledi: “Yataş Grup olarak Rusya pazarını önemsiyor, pazardaki gücümüzü perçinlemek için yatırımlarımızı sürdürüyoruz. Enza Home mağazamızla Rus tüketicilere bir mobilyadan daha fazlasını sunarken, Nalchik’ta açtığımız Yataş Bedding mağazasıyla da buradaki tüketicileri sağlıklı ve kaliteli uykuyla tanıştırmak istiyoruz. Buradaki tüketicileri daha iyi anlamak, onların ihtiyaçlarına yönelik ürünler sunmak en büyük hedefimiz. Yeni mağazalarla Rusya’da büyümeye devam edeceğiz.”