Skip to content Skip to footer

Yayla Agro, Geleceğin Geleneksel Lezzetleri ile WorldFood İstanbul’da

Türk gıda sektörünün uluslararası buluşma noktası olan Uluslararası Gıda Ürünleri ve Teknolojileri Fuarı – WorldFood İstanbul, 1-4 Eylül 2022 tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde 30’uncu kez kapılarını açmaya hazırlanıyor. Yeni rotalara yeni lezzetlerle açılan Yayla Agro Gıda, zengin ürün yelpazesiyle gıda sektörünün nabzını tutan bu önemli buluşmada yerini alıyor. 

Uluslararası katılımcı ve ziyaretçi profili ile dikkat çeken WorldFood İstanbul Fuarı, sektördeki en son yeniliklerin ve teknolojilerin sergilendiği bir platform olmanın yanında pek çok etkinliğe de ev sahipliği yapacak. Gıda ve içecek sektöründen üretici firmalara dünyanın dört bir yanından sektör profesyonelleri ve alıcılar ile bir araya gelme imkanı sunacak.

Yayla Agro Gıda, sofraların vazgeçilmezi bakliyat ürünlerinden pek çok seçeneğin bulunduğu zengin ürün yelpazesi ve yeni ürünleri ile WorldFood İstanbul’da yerini alıyor. Yenilikçi ürünleri ile değişen beslenme alışkanlıklarına sağlıklı alternatifler getiren Yayla Agro Gıda, klasik bakliyat ürünlerini, katkısız, koruyucusuz ev yapımı tadında lezzetlerin yer aldığı Yemek Hazır serisini ve yemeklerin en güzel eşlikçilerinden biri olan Salata Hazır Serisini World Food İstanbul Fuarı’nda sergileyecek. Hayatı kolaylaştıran, pratik ve sağlıklı yemeklerin BPA’sız özel ambalajlarda sunulduğu Yemek Hazır ve Salata Hazır serisi, Yayla’nın daha sağlıklı nesiller inşa etme misyonunu da en iyi şekilde yansıtıyor.

Yayla Agro Gıda, Türk Gastronomisi’ni dünyaya tanıtan Legurme markası ve ürün çeşitlerini WorldFood İstanbul Fuarı’nın profesyonel katılımcı ve ziyaretçileri ile buluşturacak. Yayla Agro Gıda Gıda globaldeki güçlü markası Legurme markalı ürünlerini ihraç ettiği ülke sayısını önümüzdeki yıllarda 100’e çıkarmayı hedefliyor. Dünyanın farklı mutfaklarından tatları sofralara taşıyan Yayla Gurme serisi de WorldFood Fuarı’ndaki Yayla standında daha yakından görülebilecek.

B2B görüşmelerin ve alım heyeti organizasyonlarının da gerçekleşeceği WorldFood İstanbul’un uluslararası iş birliklerine imkan tanıyan ortamı, Yayla Agro Gıda’nın büyüme planlarında önemli yere sahip olan ihracat hedeflerini de destekleyecek.

Yayla Agro’nun geniş ürün yelpazesini keşfetmek için 1-4 Eylül 2022 tarihlerinde TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek WorldFood İstanbul Fuarı’ndaki 3. Salon, B301 no’lu standı ziyaret edilebilir.