Skip to content Skip to footer

Yayla’dan sofralara yeni lezzetler

Doğal, lezzetli, kaliteli ve sağlıklı ürünleri güvenle sofralara ulaştıran Yayla Agro Gıda, Yeni Haşlanmış Suyu Süzülmüş Kullanıma Hazır Ürün Serisi ile çorbalara, salatalara ve yemeklere lezzet katmaya geliyor. Sağlığa faydası saymakla bitmeyen bakliyatları haşlayıp katkısız ve hijyenik ambalajlarda kullanıma hazır hale getiren Yayla, haşlanmış suyu süzülmüş serisi ile kullanım kolaylığı da sağlıyor.

Baklagiller familyasının en lezzetli üyelerinden; Börülce, Nohut, Fasulye, Yeşil Mercimek, Maş Fasulyesi ve Meksika Fasulyesinden oluşan seri Aç-Kullan konseptiyle sofralarda yer alıyor. Paketi açtığınız anda yemeye hazır olan ürünler ile tadına doyum olmayacak tarifler sizleri bekliyor.

Yayla Haşlanmış Suyu Süzülmüş Kullanıma Hazır Ürün Serisi Börülce;

Ege’nin o tadına doyulmaz börülcesi içerdiği C vitamini, protein, vitamin, demir, çinko, potasyum ve manganez minerali sayesinde hücrelerin yenilenmesine yardımcı oluyor. Cildin çok parlak ve taze görünmesine sağlayan bu sağlıklı ve lezzet deposu salatalarınıza lezzet katacak.

Yayla Haşlanmış Suyu Süzülmüş Kullanıma Hazır Ürün Serisi Nohut;

Baklagiller arasında en çok protein içeren Yayla Haşlanmış Suyu Süzülmüş Kullanıma Hazır Ürün Serisi ile nohut artık bir paketi açmak kadar kolay bir şekilde sofralarınızda! İster çorbalarda ve yemeklerde isterseniz sofralara lezzet katan humus tariflerinde kullanabilirsiniz.

Yayla Haşlanmış Suyu Süzülmüş Kullanıma Hazır Ürün Serisi Fasulye;

Türk mutfağının vazgeçilmez lezzeti fasulye, protein, A, B, C vitaminleri, besin lifi ve potasyum içeriği ile bir yetişkinin günlük vitamin ihtiyacını karşılayabiliyor. Kullanıma Hazır Fasulye ile birbirinden lezzetli tarifleri anında sofralarınıza getirmek ve afiyetle yemeniz için tek yapmanız gereken paketi açmak!

 

 

Yayla Haşlanmış Suyu Süzülmüş Kullanıma Hazır Ürün Serisi Yeşil Mercimek;

Hem çorbası hem yemeği ile dünden bugüne sofralarımızın sağlık ve lezzet deposu olan yeşil mercimek Yayla Haşlanmış Suyu Süzülmüş Kullanıma Hazır Ürün ailesinde yerini alıyor. Yeşil mercimek, özellikle vücudun kas yapısının düzgün çalışması için ihtiyaç duyduğu tüm temel amino grup asitlerin takviyesini vücuda yapabilmektedir. Süzmekle veya pişirmekle uğraşmanıza gerek kalmadan çocukluğunuzdan beri vazgeçemediğiniz bu sağlık dolu lezzeti Yayla ile yakalayın.

Yayla Haşlanmış Suyu Süzülmüş Kullanıma Hazır Ürün Serisi Meksika Fasulyesi;

Protein, lif ve demir yönünden zengin Meksika Fasulyesi ile tadına doyum olmayacak tarifler sizleri bekliyor. Acılı ve ekşili soslarla en lezzetli salatalarınıza eşlik edecek bu seri sofralarınıza konuk olduktan sonra bir daha hiç eksik olmayacak!

Yayla Haşlanmış Suyu Süzülmüş Kullanıma Hazır Ürün Serisi Maş Fasulyesi;

Maş Fasulyesi Güney Asya’dan sofralarımıza gelen yüksek protein, lif, B6, mineral ve kolajen gibi vücudumuzun ihtiyaç duyduğu besin değerlerine sahip ve üstelik gluten içermiyor. Sofralarınızın vazgeçilmezi olacak Yayla Haşlanmış Suyu Süzülmüş Kullanıma Hazır Maş Fasulyesini suda bekletme, haşlama, süzme gibi hiçbir işleme gerek kalmadan tüketebilirsiniz. Son dönemin sağlıklı beslenme trendlerinden olan bowl’larınızı hazırlarken Yayla’nın yeni serisi favoriniz olacak!

 

Daha Sağlıklı bir gelecek inşa etmek misyonuyla; katkısız, koruyucusuz, ev yemeği tadında Yayla Yemek Hazır serisine yeni eklenen Zeytinyağlı Börülce ve Zeytinyağlı Yeşil Mercimek Ege’nin eşsiz lezzetlerini sofralarınıza taşıyor

Yayla Agro’nun alanında bir ilk olan yenilikçi markası Yemek Hazır ürünleri; özenle seçilen malzemelerle, hijyenik ve standartlara uygun bir ortamda pişirilerek sofralara taşınıyor. Çorbadan pilakiye, etli kuru fasulye ve nohuttan pilava, makarnadan hoşafa kadar geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Yayla Yemek Hazır Serisine yeni eklenen Ege’nin eşsiz lezzetlerinden Zeytinyağlı Börülce ve Zeytinyağlı Yeşil Mercimek Aç-Ye konseptiyle raflarda yerini alıyor.

Besin değeri en yüksek baklagillerden olan yeşil mercimeğin yemeği Yayla Yemek Hazır Zeytinyağlı serisi ile artık oldukça pratik. Çok besleyici, çok lezzetli, anne mutfağından bir lezzet Yayla Zeytinyağlı Yeşil Mercimek Aç-Ye konsepti ile sofralarda. Yayla Zeytinyağlı Yeşil Mercimek bir kere sofralarınıza konuk olduktan sonra bir daha hiç eksik olmayacak.

Zeytinyağının yüksek Omega değeri, mineral, vitamin ve protein deposu börülce ile Yayla Yemek Hazır paketlerinde yerini aldı. Yayla Yemek Hazır Zeytinyağlı Serisi Ege mutfağının olmazsa olmazı Zeytinyağlı Börülceyi davet sofralarının vazgeçilmezi olacak. Üstelik pratik ve zamandan kazandıran Yemek Hazır Zeytinyağlı Serisini tabağa döküp anında servis edebilirsiniz.