Skip to content Skip to footer

Yaz sofralarınız için ihtiyacınız olan her şey Paşabahçe Mağazaları’nda

Paşabahçe Mağazaları, canlı, enerji veren ve farklı renk alternatifli sunumlarla sofralara yazın zarafetini getiriyor. Göz alıcı geometrik desenler, pastel dokunuşlar ve yazın eşsiz neşesi Paşabahçe Mağazaları’nda.

Ev ve yaşam alanları için yüzlerce ürün ve fikir önerisi sunan Paşabahçe Mağazaları, yazın zarafeti ve enerjisini sofralarına taşımak isteyenleri birbirinden farklı alternatiflerle buluşturuyor.

Göz Alıcı Geometrik Desenleriyle “Palas” Serisi

Canlı renkleriyle enerjisini ve zarafetini her masaya yansıtan Palas sofra serisi ile yaz sofraları bambaşka bir havaya bürünüyor. Yemek, pasta, çay ve kahve ürünlerinden oluşan Porselen sofra serisi, göz alıcı geometrik desenleri sofralara taşırken, farklı çizgilerde yer alan renklerin sakin uyumu ile sofralara keyif katıyor.

“Rose” Serisi ile Sofralara Pastel Bir Dokunuş

Rose serisi, turkuaz ve pembe renk alternatifleri ile yaz sofralarınıza ferahlığı taşıyor. Yalın tasarımıyla dikkat çeken Rose serisi, pastel tonlarıyla yaz sofralarında göz alıcı şık bir etki yaratıyor.

İç Açıcı Yaz Renklerini Sofralarınıza “Electrum” Serisi İle Yansıtın

Electrum serisi ile neşeli ve enerjik yaz sofraları kurabilirsiniz. Bahçe, balkon ve teraslarda yaz esintisini yansıtacağınız sofra ve sunumları iç açısı yaz renkleriyle Electrum tabaklar, kaseler, sürahiler, kupalar ve espresso fincanları ile kurabilirsiniz.

Yaz sofralarının vazgeçilmez zarafeti ve eşsiz neşesi için Paşabahçe Mağazaları’na uğrayabilir ya da www.pasabahcemagazalari.com’u ziyaret edebilirsiniz.