Skip to content Skip to footer

Yeni ev kuracaklara müjde

Eviniz için aradığınız her şey tek çatı altında Evidea’da!

Her döneme uygun trend ürünleriyle yaşam alanlarınıza anlam katan Evidea, evlilik hazırlığı yapanları unutmayarak çok özel bir kampanya düzenliyor. Aradığınız her şeyi tek çatı altında bulacağınız Evidea, üstelik bu özel hazırlık süreci için de %10 indirim fırsatı sunuyor.

Evlilik sürecinde bütün işlerinizin tıkırında gitmesi için Evidea ile iş birliği yapmaya ne dersiniz? Aradığınız her şeyi tek çatı altında bulabileceğiniz Evidea’da hem %10 indirimle yeni evleneceklere destek kampanyası var hem de mutluluğunuza mutluluk katacak kaliteli ve seçkin ürünler. Üstelik 365 gün uygun fiyat garantisiyle!

Mutfak, ev tekstili, ev dekorasyon, tamamlayıcı mobilya, aydınlatma, banyo, elektrikli ev aletleri, ev ve yaşam olmak üzere toplam 8 ana kategoride geniş bir ürün yelpazesi bulunan Evidea, bir evin ihtiyacı olan tüm ürünleri tek çatı altında sunuyor. Evidea’nın Türkiye’nin çeşitli yerlerinde bulunan 43 mağazasında eksiklerinizi belirleyebileceğiniz ve işaretlemeler yapabileceğiniz “Evlilik İhtiyaç Listesi” de sizi bekliyor.

Yemek takımlarından nevresim takımlarına; bornozlardan banyo aksesuarlarına, çamaşır sepetlerine; tv üniteleri ve sehpalardan halılara, perdelere; elektrikli ev aletlerinden lambaderlere, evin ihtiyacı olan her şey Evidea’da. Artık alışveriş listenizdeki jardinyer, tablo, vazo, koltuk şalı gibi dekoratif ihtiyaçlarınızla süzgeç, organizer, çöp kovası, ampul gibi en fonksiyonel ihtiyaçlarınızı bile aynı anda yorulmadan tek çatı altında bulabilirsiniz.

Evini trend ve kaliteli ürünlerle hazırlamak; dekoratif ve fonksiyonel seçeneklerle yeni yaşamınızı tarzınıza göre dizayn etmek istiyorsanız Evidea sizin için mükemmel bir seçenek olacak! Uygun fiyatlarla birçok ürünü bütçenizi aşmadan alın, %10 indirim* kampanyası ile alışverişin tadını çıkarın.

*Kampanya, 31 Aralık 2023 tarihine kadar Evidea’dan tek seferde yapılacak 7.000 TL ve üzeri, tek çekim veya taksitli ödeme ile gerçekleştirilen alışverişlerde %10 indirim uygulanacaktır.

*Kampanya tüm Evidea Mağazalarında, evidea.com internet sitesinde ve Evidea Mobil Uygulamasında geçerlidir.

*Kampanya, Elektrikli Ev Aletleri dışında tüm ürünlerde geçerlidir.