Skip to content Skip to footer

Yeni İnci, bir gün değil her gün kadınların yanında!

Her yaşa ve her tarza hitap eden Yeni İnci, kadınların sadece 8 Mart’ta değil her gün özel olduğunu vurgulayarak destek olduklarını açıkladı.

Kurulduğu günden bugüne kadınların ihtiyaçları ve talepleri doğrultusunda faaliyet gösteren Yeni İnci, kadınların iç giyimde yaşadıkları zorlukları ortadan kaldırarak onlara en konforlu ürünleri sunmaya devam ediyor. Kadınların sadece bir gün değil yılın 365 günü daha rahat ve özel hissetmelerine destek olan Yeni İnci, inovatif ürünlerle kadınlara güçlü ve zarif bir destek veriyor.

Kadınlarla 60 yıldır samimi ve organik bağ kurduklarını belirten Yeni İnci CMO’su Pınar Göktürk; ‘Dayatılmış güzellik algısının çok dışında kadınların özel ve konforlu hissetmelerini sağlamak için ürünlerimizi tasarlıyor ve üretiyoruz. Kadınların hem fiziksel hem de duygusal anlamda iyi olmalarını önemsiyor ve kadınların mutluluğunu önceliklendiriyoruz. Gerek ürün stratejimiz gerekse istihdam politikamız kadınlar üzerine kurgulandı ve bu anlayışla da devam ediyor. Her kadının benzersizliğini ve ihtiyaçlarını ön planda tutarak tasarladığımız ürünlerimizle, kadınlara destek olmaya ve onlara özel iç çamaşırı deneyimi sunmaya devam edeceğiz. Her kadın özeldir, hepimizin 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kutlu olsun!’ diye konuştu.

Yeni İnci, bir gün değil her gün kadınların yanında! - Perakende.org