Skip to content Skip to footer

Yeni Javou Midnight gizemli bir yaz esintisi

Yenilikçi kreasyonları ile global bir kozmetik markası olma yolunda binlerce kişinin ruhuna dokunan LORİS; parfümlerine bir yenisini daha ekledi. Kadınlar için özel olarak tasarlanan yeni Javou Midnight, gül ve vanilya notalarıyla kadınları cazibenin gizemli yolculuğuna çıkartıyor. Hem günlük hem de özel günlerde kullanıma uygun olan Javou, her yaşa ve tarza hitap ediyor.

Çıkardığı özel koleksiyonları ile parfüm dünyasında fark yaratan LORİS, en yeni parfümü Javou Midnigt ile kadınlara cazibeyi artıran bir yolculuk vadediyor. Çiçek ve meyve notalarından harmanlanan Javou Midnigt,  ılık yaz esintisi gibi gün boyu vücudu sarıyor.

Kadınlar için özel olarak hazırlanan gizemli, çekici ve sıra dışı Javou Midnight, özenle seçilmiş notaları sayesinde benzersiz bir parfüm deneyimi sunuyor. Özellikle davetler, özel buluşmalar, yaz gecesi partileri gibi etkinlikler için mükemmel bir tercih olan parfüm; vanilya ve irisin verdiği sıcak ve yoğun notalar sayesinde unutulmaz bir iz bırakmayı sağlıyor. Üst notalarında bulunan frenk üzümü, lithi, aldehitler ve buchu notalarıyla gizemli ve büyüleyici bir atmosfer sunan Javou Midnight, etkileyiciliği ile kullananların vazgeçilmezi olmaya aday…

 

Yeni Javou Midnight gizemli bir yaz esintisi - Perakende.org