Skip to content Skip to footer

Yeni nesil akıllı ticaret platformu Alışverişlio, pazara iddialı girdi

Alışverişlio tüketiciye her alışverişte nakit para kazandırıyor

Ülkemizde hızla büyüyen e-ticaret pazarı, şimdi sıradışı bir uygulama ile ivme kazanıyor. Erol Grup tarafından geliştirilen Alışverişlio, 40.000’den fazla anlaşmalı noktada son tüketiciye fayda üretirken, KOBİ altyapısı ile de küçük ve orta ölçekli esnaf için yeni nesil bir pazarlama altyapısı sunuyor. Bireysel satıcıların dünyanın her yerine ürün pazarlamalarına olanak tanıyan uygulama, tüketicilere de ödeme iadesi sistemiyle her alışverişte nakit para kazandırıyor.

30 yılı aşkın bir süredir içinde yer aldığı her faaliyet alanında uluslararası bir başarı elde eden Erol Grup, e-ticarette ezber bozan bir uygulama ile pazara giriş yaptı. Yeni nesil akıllı ticaret platformu Alışverişlio, 40.000’den fazla anlaşmalı noktada son tüketiciye fayda üretirken, KOBİ altyapısı ile küçük ve orta ölçekli esnaf için yeni nesil bir pazarlama altyapısı sunuyor.

Büyüyen bir gelir modeli

Alışverişlio’nun artan ivme ile büyümekte olan e-ticaret pazarına yeni bir soluk getireceğini söyleyen Alışverişlio Genel Müdürü Mahmut Erol, sistemin hem tüketici hem de markalar için benzersiz bir model olduğunu vurguladı. Erol, “Alışverişlio, günümüz ekonomik koşullarında hem markalar hem de tüketiciler için akıllı kazanç olanağı yaratan bir süperApp. Bugün itibariyle 40.000’i aşkın anlaşmalı noktayı içine alan sistem sayesinde tüketici, halihazırda olan harcamalarını yapmaya devam ederek, iade sistemiyle nakit kazanç elde edecek. Bu nakit kazancı isterse uygulama üzerinde alışveriş yaparak kullanacak isterse banka hesabına aktarabilecek.” dedi.

mansett

“Herkes Alışverişlio”

Mahmut Erol, Alışverişlio’nun dinamik bir e-Pazar yeri olarak da fark yaratacağını söyleyerek, “Alışverişlio aynı zamanda herkesin dilediği ürünü satabileceği son derece basit, kullanıcı dostu ve ücretsiz bir e-Pazar sistemi. Alışverişlio’da bireysel satıcılar ve KOBİ’ler hiçbir ücret ödemeden dakikalar içinde hayata geçirebilecekleri bir dükkân açarak hızla pazarlama faaliyetlerini başlatabiliyorlar. Alışverişlio sanal asistanları, bu sürecin her adımında pazarlama desteği veriyor, hayatı kolaylaştıracak önerilerle alışverişin önünü açıyor.”

Puan değil nakit kazanç

Alışverişlio’nun odak noktasının tüketiciye fayda yaratmak olduğuna vurgu yapan Mahmut Erol, “Alışverişlio, fayda üretmek üzerine kurulmuş bir alışveriş ekosistemi. Kullanıcılarından hiçbir ücret talep etmeden yaptıkları alışverişlerden nakit iade kazandırmayı hedefler. Yalnızca geri iade kazanmak için yüksek fiyatlı noktalardan alışveriş yaptırmak yerine kendi alanlarındaki en rekabetçi ve fiyat olarak en uygun firmalar ile anlaşarak halihazırda alışveriş yapılan kuruluşlardan nakit iade kazandırır. Tüketici bu kazancı uygulama üzerinden kullanabilir veya banka hesabına geçirebilir” dedi.

Geniş marka ve ürün yelpazesi

Yiyecek içecekten elektronik eşya alışverişine kadar geniş bir yelpazeyi oluşturan Alışverişlio sistemi kendi alanlarının en rekabetçi ve önemli markalarını da barındırıyor. Tüm anlaşmalı noktalarda geçerli olan Alışverişlio altyapısı, fiziki kartları ve mobil ödemeyi de kapsıyor. Alışverişlio kullanıcıları, tüm bu olanaklardan faydalanırken isterlerse fazlalıklarını da sistem üzerinden satışa sunabiliyorlar.

Küçük esnaf ve ev kadınlarını pazara çekecek

Mahmut Erol, Alışverişlio’nun kullanıcı için tasarruf, KOBİ’ler için ise alternatif bir iş geliştirme aracı olacağını belirterek, “İki önemli ihtiyacı bir araya getirdik: Tüketici tasarruf etmek istiyor, küçük esnaf ise satışlarını büyütmek. Biz markalarla tüketici adına pazarlık ediyor ve onun alacağı iade kazancı garantiliyoruz. Küçük esnafa ve özellikle de evde üretim yapan ev kadınlarına ise, zahmetsiz bir e-Pazar yeri olanağı sunuyor, işlerini geliştirmek konusunda destekliyoruz. Kadınları evlerinde ekonomiye kazandırmak ve üretimde kalmalarını sağlamak sistemin en önemli hedeflerinden biri” dedi.

Alışverişlio hakkında daha fazla bilgi için www.alisverislio.com  adresi ziyaret edilebilir.

Yeni nesil akıllı ticaret platformu Alışverişlio, pazara iddialı girdi - Perakende.org