Skip to content Skip to footer

Yeni nesil kişisel bakım marketi Mion 86’ncı mağazasını Bakırköy Carousel AVM’de açtı

Migros, yeni markası Mion ile kalite, çeşit ve uygun fiyat anlayışını 70 yıllık deneyimiyle kişisel bakım mağazacılığına taşıdı. “Var Bi’ Güzelliğimiz” mottosu ile sektöre iddialı bir adım atan Mion, her yaştan ve her tarzdaki ihtiyaca, uygun fiyat ve kalite güvencesiyle cevap veriyor. Mion, 9.000’in üzerinde ürün çeşidi ile kişisel bakımda yepyeni bir alışveriş deneyiminin kapılarını açıyor.

Kişisel bakım mağazacılığında yeni bir dönem başlatan Mion, 86’ncı mağazasını Bakırköy Carousel AVM’de açtı. Tüketicilere kişisel bakım konusunda yepyeni ürünler dahil günlük ihtiyaçlar için farklı kategorilerden binlerce ürün seçeneği sunan Mion Mağazaları, haftanın 7 günü hizmet veriyor.

Kişisel bakım ürünü alışverişleriniz için yeni nesil kişisel bakım marketi Mion!

Adana, Ankara, Batman, Bursa, Antalya, Çanakkale, Diyarbakır, Elazığ, Gaziantep, İstanbul, İzmir, Kastamonu, Kütahya, Kırklareli, Kocaeli, Konya, Manisa, Muğla, Niğde, Şanlıurfa, Şırnak, Trabzon, Tokat, Yozgat ve Yalova illerinde ulaşımı en kolay merkezi noktalardaki mağazaları ile hizmet veren Mion 86’ncı mağazasını Bakırköy Carousel AVM’de açtı.

Açılışa yoğun ilgi vardı!

“Var Bi’ Güzelliğimiz” mottosuyla yola çıkan Mion, her yaştan kadın ve erkeğin, ihtiyaç duyduğu kişisel bakım ürünlerine kapsamlı kalite denetimleri ve uygun bütçelerle erişmesine imkân sağlıyor. Carousel AVM’de açılan yeni Mion mağazası açılışa özel fırsatlar ile müşterileriyle buluştu. Açılışın bilgisini Mion sosyal medya kanalları üzerinden takip eden müşteriler açılışa yoğun ilgi gösterdi.