Skip to content Skip to footer

Yeni Pritt karakterleri ile hayalindeki mesleği keşfet

Dünyanın ilk stick yapıştırıcısı Pritt, her yıl olduğu gibi okula dönüş sezonuna yine eğlence, yenilik ve enerji dolu bir başlangıç yapıyor. “Büyüyünce Ne Olmak İstiyorsun?” temalı yeni Pritt karakterleri ile çocuklar gelecekteki mesleklerini şimdiden hayal etmeye başlıyor. Temaya özel yeni renkli ve simli stick yapıştırıcılar da çocukların bu hayallerine renk katıyor.   

Pritt’ten 5 yeni karakter, yeni renkli ve simli stickler!

Hayallerini gerçeğe dönüştür mottosu ile çocukların zihinlerinde yepyeni kapılar açan Pritt, okula dönüşü yine keyifli bir maceraya dönüştürüyor. “Büyüyünce Ne Olmak İstiyorsun?” temalı yeni ambalajlarda; itfaiyeci, bilim insanı, pilot, veteriner ve şef olmak üzere 5 yeni karakter çocukları bekliyor. Ayrıca mor ve yeşil simli stick yapıştırıcılar da sihirli renkleri onların hayal dünyasına taşıyor. Pritt’in her yıl merakla beklenen, yeni renklerdeki stick yapıştırıcıları hem el işi faaliyetlerine heyecan katıyor hem de çocukların en büyük yardımcıları oluyor. Renkli stick yapıştırıcılar, uygulandığında nereye sürüldüğü görülebildiği için kullanımda tasarruf sağlıyor; kuruduğunda da renkli boya etkisi gösteriyor.

Pritt dünyasına yolculuk başlıyor!

Pritt ambalajlarının üzerinde çocuklar için son derece eğlenceli bir sürpriz de bulunuyor. Ambalajlardaki QR kodu akıllı telefonlarına ya da tabletlerine okutanlar, Instagram filtresini kullanarak yeni Pritt karakterleri ile farklı mesleklere bürünebiliyor, fotoğraf ve video çekip paylaşabiliyor. Dileyenler de artırılmış gerçeklik teknolojisi ile yeni temadaki Pritt karakterlerinin dünyasına doğru harika bir yolculuğa çıkıyor, onlarla birlikte fotoğraf çekilebiliyor.

Pritt şimdi Çocuklar Ülkesi KidZania’da!

Pritt ve KidZania iş birliği ile çocuklar şimdi hayallerindeki mesleği en eğlenceli şekilde deneyimleyebilecek. 4 Eylül – 22 Ekim tarihleri arası KidZania’ya giden çocuklar Pritt’le hayallerindeki mesleği deneyimleyerek öğrenecek. Markanın yeni temasına uygun olarak itfaiyeci, bilim insanı, pilot, veteriner ve şef olmanın keyifli yanlarını öğrenen minikler, Pritt sertifikalarının da sahibi olacak. Ayrıca Pritt’e özel alanda gerçekleştirilecek kes-yapıştır aktivitelerinde de keyifli zaman geçirecek.

Doğal içeriklerle üretilen Pritt, %100 karton ambalajlarda…

Pritt orijinal stick yapıştırıcılar; patates nişastası, şeker ve su gibi doğal malzemeler ve %97 doğal içerik* ile çocukların kullanımına uygun şekilde üretiliyor. Temaya özel geliştirilen simli, mor ve yeşil yeni stick yapıştırıcılar da %96 doğal içeriğe sahip. Pritt, plastik içermeyen, %100 karton ve geri dönüştürülebilir ambalajlarıyla çocuklar için sürdürülebilir bir gelecek hazırlamaya da yardımcı oluyor.