Skip to content Skip to footer

Yeni yıl hediyeleri Teknosa’da güzel

Türkiye teknoloji perakendeciliğinin ve e-ticaretin öncü markası Teknosa, yeni yıl alışverişlerinde binlerce ürün grubunda birbirinden cazip fırsatları teknoloji tutkunlarıyla buluşturuyor. Teknosa ayrıca yılbaşının geleneksel oyunu tombalanın dijitalleştirilmiş hali olan Bingo ile de hem eğlence hem indirim imkânı sunuyor.

Sabancı Holding iştiraklerinden Teknosa, yeni yıl alışverişlerinde de farklı kampanyalarla tüketicilerin yanında olmayı sürdürüyor. Teknosa’da yeni yıl kampanyaları kapsamında seçili Samsung akıllı telefonların yanında Samsung kablosuz kulaklık hediye edilirken, Samsung Galaxy s23 akıllı telefon yanında 6000 TL Buyback desteği sunuluyor. Ayrıca Huawei Band 8, 1199 TL yerine 999 TL’den tüketicilerle buluşuyor. Teknosa’da seçili Samsung ve Lenovo tabletlerle birlikte indirim ve avantajlı fırsatlar var. Ayrıca Samsung ve LG TV’lerde yüzde 15 kasa kampanyaları, e-mobilite grubunda ise yüzde 20’ye varan indirim fırsatları mevcut.

Binlerce ürün grubunda fırsatlar var

Yeni yılda sevdiklerine kulaklık hediyesi düşünenler için JBL marka seçili kulaklar 2890 TL yerine 1999 TL’den satışa sunuluyor. Tüm gaming aksesuar ürünlerinde 31 Aralık’a kadar yüzde 20’ye varan indirim oyun tutkunlarını bekliyor. Teknosa.com üzerinden satın alınacak seçili Samsung ve Axen marka TV’ler yanında ise Preo TV ekran koruyucu hediye ediliyor. Teknosa’nın özel markası Preo’da ayrıca çocuk saatlerinden ısıtıcıya farklı ürün gruplarında cazip kampanyalar var. Microsoft 365, telefon, tablet ekran koruma ürünleri ve güvenlik ürünleri de kampanya kapsamında avantajlı fiyatlarla tüketicilerle buluşuyor.

Yılbaşının en eğlenceli oyunu 

Teknosa ayrıca yılbaşının geleneksel oyunu tombalanın dijitalleştirilmiş hali olan Bingo ile eğlence ve indirimi birleştiriyor. TeknoClub’a üye olanlar, 25-31 Aralık tarihleri arasında www.teknosabingo.com sitesi üzerinden oyuna katılarak, Teknosa ile eğlenirken kazanıyor. Katılımcılar Bingo oyununda kartlarında bulunan tüm sayıları tamamlamaya çalışarak, tamamladığı satır sayısına göre indirim kazanıyor. Oyunda ilk satırı dolduran katılımcılar ‘Çinko’ yaparak 400 TL, iki satırı da tamamlayan kullanıcılar ‘Bingo’ yaparak 800 TL indirim kazanıyor. Kazanılan indirimler, 31 Ocak 2024 tarihine kadar Teknosa mağazaları ve teknosa.com’da 5000 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli oluyor.