Skip to content Skip to footer

Yeni yıla özel en teknolojik hediyeler Fakir Hausgeräte’de

 Üstün Alman teknolojisini 90 yıldır evlere taşıyan Fakir Hausgeräte, geliştirdiği yenilikçi ve modern tasarımlarıyla farklı ihtiyaçlara uygun yeni yıla özel hediye alternatifleri sunuyor. 

Köklü geçmişinden aldığı güçle yenilikçi teknolojiler geliştiren Fakir Hausgeräte’nin inovatif ve kompakt tasarımlı ürünleri ile yılbaşında farklı ihtiyaçlara uygun birbirinden güzel hediye alternatifleri sunuyor.

Çiğ sütten direkt yoğurt yapabilen ilk ve tek yoğurt makinesi…

Özel tasarımı ve eşsiz teknolojisi ile hem çiğ hem de hazır sütten yoğurt mayalama işlemini kolaylıkla yapan Pasteur Yoğurt Makinesi, pastörizasyon özelliği sayesinde çiğ sütü 83 derecede ısıtarak içerisindeki insan sağlığına zararlı patojen mikroorganizmaları etkisiz hale getiriyor. Direkt olarak tüketilmeye uygun hale gelen pastörize süt böylece hem sağlıklı ve lezzetli yoğurt yapımında kullanılabiliyor hem de pastörize işlemi ile tüketime hazır süt yapıyor. Üstün tat ve kıvam ayarı sayesinde damak tadına göre yoğurt hazırlayan Pasteur Yoğurt Makinesinin tatlı, normal, ekşi seçeneklerinin yanı sıra katı ve normal kıvam alternatifi ile her damak tadına uygun yoğurt hazırlayabiliyor. Yeni yılda sevdiklerine sağlık hediye etmek isteyenler için ideal seçenek olan Pasteur Yoğurt Makinesine bayılacaksınız.

Yeni yila ozel en teknolojik hediyeler

HEPA 13 filtreye sahip ilk dikey şarjlı süpürge… 

Alerjen karşıtı HEPA 13 filtreye sahip ilk şarjlı dikey süpürge olmasıyla fark yaratan Fakir Hausgeräte Bolt; özgün tasarımı, ergonomik yapısı, emiş gücü ve teknik özellikleriyle fark yaratıyor. Bakteri, polen ve ev akarlarının filtrasyonunda etkili olan aynı zamanda astım ve alerji hastalarına tavsiye edilen; kategorisinde ilk HEPA 13 filtrenin sahip Bolt; iki saatte dolan hızlı şarj özelliği, geniş LCD ekranı, entegre mop aparatı sayesinde pratik kullanım sağlıyor. Yeni yılda sevdiklerine sağlık ve temizlik sunmak isteyenlerin tercihi Bolt olacak.

Kahve gustolarına müjde! özel aroma ayarı… 

Yılbaşı hediyesi olarak kahve severlerin tercihi olacak Fakir Hausgeräte’nin Aroma Gourmet Filtre Kahve Makinesi; kompakt, şık yapısıyla öne çıkıyor ve sahip olduğu benzeri olmayan kahve aroma ayarı özelliği ile eşsiz bir deneyim vadediyor. Kahvenin aromasını yumuşak veya sert olarak ayarlayan Fakir Hausgeräte Aroma Gourmet Filtre Kahve Makinesi, farklı damak zevklerine uygun enfes kahveler sunuyor. Maksimum lezzet ve minimum atık yaklaşımı ile yıkanabilir filtresiyle sağlıklı lezzetli kahveler hazırlayan Aroma Gourmet; modern tasarımlı cam karafı ile yalın görünümünün yanı sıra kahve demlenirken bir bardak sıcak kahve alabilmeye imkân sağlayan damlatmama özelliği ile fark yaratıyor.

Saçları şekillendirirken ısıya karşı koruyan su dalgası maşası…

Kendine özen gösterenlere şık bir hediyelik olacak Fakir Hausgeräte’nin argan yağı katkılı seramik plakalı Ion Fusion 3’lü Su Dalgası Maşası saçları şekillendirirken canlılık ve yoğun koruma sağlıyor. Havadaki nemi alıp nano su iyonuna çevirerek saçlardaki doğal nem dengesini koruyarak elektriklenmeyi önleyen Ion Fusion 3’lü Su Dalgası Maşası, argan yağı katkılı seramik plakası ile yoğun koruma ve üstün bakım sağlıyor. Otomatik kapanma özelliği sayesinde güvenli kullanım imkânı sunarken, 10 farklı ısı ayarı sayesinde her saç tipine uygun sıcaklıkla saçları şekillendiriyor ve 360 derece dönebilme yapısı sayesinde kablonun birbirine dolanmasını önlüyor.

Herkesi mutlu edecek birbirinden güzel ve çeşitli hediyeliklere www.fakir.com.tr adresinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.