Skip to content Skip to footer

Yeni yılda çocukları tutkularının peşinden sürükleyecek harika hediyeler

Çocuklara hangi süper güce sahip olmak istersiniz diye sorulduğunda, alınan cevaplar her zaman farklı olacak. Ve bu harika bir şey çünkü süper güçler; oyunun büyüsünden beslenir, oyunun doğası ile yakından ilgilidir ve çocukların tutkularından ilham alır. Nesiller boyunca çocuklar tutkularını, LEGO® setlerinin sunduğu sonsuz fırsatlarla hayata geçirdi ve belki de iki hikaye hiçbir zaman birbirinin aynısı olmadı. 2024 yaklaşırken, sadece çocukların sahip oldukları o sınırsız tutkuyla cesurca bir şeyler inşa etmeyi sürdürmeleri için işte LEGO’dan minikler için alabileceğiniz yılbaşı hediyesi seçenekleri!

Yeni yılla birlikte çocuklarınızın; kahramanlar, maceralar, ninjaların yanı sıra hayvanlar, doğa, araçlar ve oyun konusunda tutkularını ortaya çıkarmalarına destek olabilirsiniz. Böylece çocuklar, kendi güçlerini ve sınırsız yaratıcılıklarını keşfederken LEGO setlerinin büyüleyici dünyasını da deneyimleyebilir. Oyun, onların meraklarını harekete geçirerek, yaratıcılıklarını geliştirerek, bağlarını güçlendirerek ve hayatta başarılı olabilmeleri için kendilerine olan güvenlerini artırarak potansiyellerini ortaya koymada kilit bir rol üstleniyor.

LEGO İyi Oyna araştırmasına göre*, ebeveynlerin çarpıcı bir şekilde %95’i oyunun   çocuklarının sadece mutluluğu için değil, aynı zamanda genel gelişimleri için de çok önemli inanıyor. Araştırma diğer yandan oyunun, sadece çocuklara fayda sağlamakla kalmadığını, aynı zamanda aile bağlarını güçlendirdiğini, aile refahını artırdığını ve ebeveynlerin %90’ından fazlası için de bir rahatlama fırsatı sunduğunu gösteriyor.

Tam da bu nedenle, çocuklarınızın eşsiz yeteneklerini ve süper güçlerini kendilerinin keşfetmesini beklemeden, yeni yılda onlara oyunun süper gücünü hediye edin ve tutkularını keşfetmelerini sağlayın. Ve bu heyecanlı yolculuğa siz de onlarla birlikte katılın!

Dream

LEGO® DREAMZzz™ Bayan Castillo’nun Kaplumbağa Minibüsü (71456)

7 yaş ve üzeri çocuklar için tasarlanmış bir set. Bu set ile çocuklar, kendi başlarına veya arkadaşlarıyla oynayarak saatlerce eğlenceli zaman geçirebilir. Parti modunda kaplumbağa minibüsü hareketli bir ağaç, dönen bir kaktüs ve açılabilen bir hazine sandığı ile süslenebilir. Ya da uçan denizaltı modunda bu kaplumbağa minibüsü bir roket ve hareketli bir periskop ile donatılabilir.

kong

LEGO® Super Mario™ Donkey Kong’un Ağaç Evi Ek Macera Seti (71424)

Çocuklar bu set ile Donkey Kong’un ormanda nasıl yaşadığını keşfedebilir. Bir ağaç ev inşa edebilir, bongo davuluyla rol yapabilir veya sadece hamakta dinlenebilirler. Ayrı olarak satılan LEGO® Super Mario™ Başlangıç Seti’ne bağlandığında etiketler, orman sesleri, ayak sesleri ve vurma seslerini etkinleştirerek uzun süreli bir oyun deneyimi sağlar.

friends

LEGO® Friends Kuaför Salonu (41743) 

Bu set, farklı saç stillerini keşfetme heyecanını yaşayan Paisley’in hikayesi. Çocuklar, Paisley’in saçını ve yüz ifadesini değiştirerek onun kuaföre gitmeden önceki ve sonraki farklı görünümlerini kendi yaratıcıkları ile ortaya koyar.

city
LEGO® City Kayak ve Dağcılık Merkezi (60366)

Bu set, çocuklara eğlenceli bir yapı deneyimi sunmanın yanı sıra, karla kaplı kayak ve tırmanma merkezini açarak heyecan dolu maceralar için hazır hale getirmelerine imkan tanır. Buz pateni, kayak ve buz tırmanışı gibi sınırsız eğlence seçenekleri ile çocuklar, kış mevsiminde dair heyecan verici anlar yaratabilir. Tüm bu heyecanın ardından, sıcak çikolata molası ile rahatlayarak, her günü kış mevsimi için büyülü bir hairkalar diyarına dönüştürebilir.

91ZYxTBg4zL

LEGO® Araç Modifiye Atölyesi (60389) 

Bu set, çocuklara en sevdikleri yarış arabalarını inşa etmeleri, özelleştirmeleri ve tamir etmeleri için gereken her şeyi sunar. Çocuklar, kendi kişiselleştirilmiş arabalarını inşa etmek için farklı farlar, tamponlar ve ipuçlarıyla birlikte çeşitli oyuncak motorları ve modüler ön ve arka bölümleri seçebilir. Set, 4 minifigür, 2 özelleştirilebilir araba ve bir dizi aksesuar içerir.

LEGO yapım setlerinize yönelik dijital PDF ve 3D LEGO yapım kılavuzlarına erişmek ve bunları saklı tutmak için LEGO® Builder uygulamasını indirebilirsiniz.

LEGO Builder uygulamasıyla her yaştan yapım ustası, seçilen LEGO setlerini inşa ederken yardım sunan üstün 3D modelleme deneyimini yaşayabilir (3D yapım simgesini arayın). 2006’dan günümüze kadar olan tüm setlere ait PDF LEGO talimatlarına erişmek için QR kodunuzu taramanız yeterli. Dilediğiniz kadar çeşitli LEGO setlerini arayın ve keşfedin, setleri bir LEGO hesabına kaydedin ve yeni LEGO yapım deneyimleri aracılığıyla LEGO yapım parçalarını inşa etmenin yeni yollarını keşfedin.

Ailenizi ve arkadaşlarınızı bir araya getiren Build Together özelliğini keşfedin. Uygulamada ekip olarak oluşturabileceğiniz 200’den fazla LEGO setini filtreleyin. Kullanım kılavuzunuzun ön kapağında bulunan QR kodunu tarayarak veya uygulama içinde özel setinizi arayarak başlayın.