Skip to content Skip to footer

Yenilenen ambalajı ve eğlenceli kokusu ile bulaşıklar miss gibi

Koruma Temizlik, yeni Miss Bulaşık Deterjanı ile mutfaklara neşe getiriyor. Yüzleri gülümseten, tatlı ve unutulmaz Bubble Gum sakız kokusuyla farklılaşan yeni Miss deterjan, ambalajı ve pratik kullanım sağlayan pompalı şişesiyle de standartların ötesine geçiyor.

Mutfakların vazgeçilmezlerinden Miss Bulaşık Deterjanı, yenilenen ambalajı ve farklı koku seçenekleri ile raflarda. Bulaşık deterjanından beklenen etkili temizlik performansının ötesine geçen ve mutfaklara neşe katmayı hedefleyen yeni Miss Bulaşık Deterjanı, iki farklı koku seçeneği ile pazara sunuldu. Bubble sakız kokusu, hafızalarımızda saklı tatlı bir anıyı ortaya çıkarıp yüzümüzü gülümsetirken, bir diğeri limonun taze kokusu ile yaz günlerinin sıcaklığını anımsatıyor.

Standart bulaşık deterjanları ile arasına mesafe koyan yeni Miss Bulaşık Deterjanı, eğlenceli ve nostaljik unsurların vurgulandığı bir ambalaj tasarımına sahip. Yeni ambalajı ile mutfak dekorasyonun da bir parçası haline dönüşen Miss Bulaşık Deterjanı, pompalı şişesi ile pratik kullanım avantajı sunuyor.

Bubble Gum ve Fresh Lemon seçenekleri ile raflarda yerini alan Miss Bulaşık Deterjanı; ikonik kokusu, neşeli köpükleri ve renkli ambalajıyla bulaşık yıkamayı eğlenceli bir deneyime dönüştürüyor.