Skip to content Skip to footer

Yenilikçi teknoloji ve sağlıklı mutfak deneyimi bir arada: Jumbo Swiss Crystal

Jumbo’nun Türkiye’de ilk olan yeni ürünü Swiss Crystal Ambiyans 2023 Fuarı’nda tanıtıldı

Jumbo, teknolojiyi ve sağlığı bir araya getiren yeni ürünü Swiss Crystal’i Türk ev ve mutfak ürünleri pazarının önde gelen üretici ve markalarının yer aldığı Ambiyans Ev ve Mutfak Ürünleri İhracat Fuarı 2023’de ziyaretçilerle buluşturdu. Kimyasal içermeyen ve bu özelliğiyle Türkiye’de bir ilk olan Swiss Crystal, yanmaz-yapışmaz özelliğiyle sağlıklı ve pratik bir mutfak deneyimi sunuyor.

Yağ kullanmadan, sağlıklı bir şekilde yemek pişirmeyi sağlayan Swiss Crystal pişirme ürünleri üstün yanmaz-yapışmaz özelliği sayesinde mutfakta pratik kullanım imkanı sunuyor. Toksik madde ve PFAS kimyasalları içermeyen Swiss Crystal pişirme ürünleri, Türkiye’de bir ilk olma özelliği taşıyor.

Mutfak deneyimini en üst seviyeye çıkarırken sağlığı her zaman ön planda tutan Jumbo, bu amaç doğrultusunda geliştirilen Swiss Crystal pişirme ürünleri ile benzersiz bir mutfak deneyimi sunuyor. Swiss Crystal, mutfak alışkanlıklarını değiştirirken daha bilinçli ve sağlıklı bir yaşam tarzına adım atmak isteyenlerin de vazgeçilmezi olacak.

Jumbo Genel Müdürü Bahriye Bayraklı Tavukçuoğlu fuarla ilgili yaptığı açıklamada, ‘’Mutfak dünyasının heyecan verici yeni bir teknolojisini paylaşmaktan büyük mutluluk duyuyorum. Sofra ve mutfak ürünleri sektörünün lider markası olarak, yenilikçi ürünlerle dolu bir yolculukta olduğumuzu gururla ifade etmek istiyorum. Bu yolda attığımız adımlardan biri olan Jumbo Swiss Crystal sadece bir pişirme ürünü değil; sahip olduğu üstün özellikleriyle kullanıcılarına sağlığı, pratikliği ve lezzeti ön planda tutan bir deneyim sunuyor. Ambiyans 2023 fuarında ilk defa tanıttığımız Swiss Crystal, mutfak alışkanlıklarınızı kökten değiştirecek bir ürün. Üstün yanmaz-yapışmaz özelliği sayesinde yağ kullanmadan yemeklerinizi pratik bir şekilde pişirirken; yemeklerinizin en lezzetli haliyle sofranıza gelmesini sağlıyor. Ayrıca yüzeyinde kullanılan cam kristaller sayesinde Swiss Crystal toksik madde içermeyen yapısı ve PFAS gibi zararlı kimyasalları barındırmama gibi özellikleriyle öne çıkıyor’ dedi.

1693805137 SWISS CRYSTAL

JUMBO, Ambiyans Ev ve Mutfak Eşyaları Fuarı’nda, çok sevilen klasik koleksiyonlarının yanı sıra; yeni ürünlerini ve mağazalarında bulunan dünya markalarını da ziyaretçilerinin beğenisine sundu. Her detayında lüks ve estetiğin izlerini taşıyan ürünleriyle ziyaretçilere zengin bir deneyim yaşatan Jumbo, rafine sofra ve mutfak dünyasını fuar alanına taşıdı. Jumbo, sofistike tasarımlarının yanı sıra işlevsel ürünleriyle de dikkat çekerken; geçmişten günümüze tasarım anlayışının yansıtıldığı Jumbo standı ise sektör temsilcilerinden büyük beğeni gördü.

Jumbo Patisserie konsepti fuar ziyaretçilerinden tam not aldı

Jumbo, Ambiyans Ev ve Mutfak Eşyaları Fuarı’nda “Jumbo Patisserie” konseptiyle, ziyaretçileri etkileyici bir lezzet yolculuğuna da çıkardı. İlk etapta Göktürk ve Etiler’de hayata geçirilen ‘’Jumbo Patisserie” konsepti, sadece lezzetin değil, aynı zamanda estetiğin de ön planda olduğu benzersiz bir deneyim sunuyor.

Jumbo’dan golf tutkunlarına özel yeni koleksiyon

Jumbo, golf tutkunlarından  ilham alarak oluşturduğu yeni Golf Koleksiyonu’nu da ziyaretçilerin beğenisine sundu. Golf severlerin saha dışında da golfü yaşam tarzlarına entegre edebilmelerini amaçlayan koleksiyon, golf topu şeklindeki kahve fincanlarından golf sahası temalı sunum tabaklarına kadar 50 özel parçadan oluşuyor.

Deniz ve gökyüzünün büyüsü Jumbo Marine Koleksiyonu’nda

Jumbo, yeni ürünlerle zenginleştirdiği Marine Koleksiyonu’nu Ambiyans Fuarı’nda tüketicilerin beğenisine sundu. Jumbo, Marine Koleksiyonu’nda denizin ve gökyüzünün mavisiyle uyumlu renkler kullanarak doğanın güzelliklerine vurgu yapıyor. Geri dönüştürülebilir ve inovatif yaklaşımlarla oluşturulan koleksiyon aynı zamanda kırılmaya karşı dayanıklı malzeme kullanımıyla da öne çıkıyor. Koleksiyonda servis tabaklarından bardaklara, yemek tabaklarından deniz temalı sunum aksesuarlarına kadar toplamda 500’ü aşkın parça bulunuyor.