Skip to content Skip to footer

Yılbaşı için aradığınız en güzel hediyeler Bilkent Center’da

Sevdiklerine en özel yılbaşı hediyesini arayanlar, 22-30 Aralık tarihlerinde Yeni Yıl Alışveriş ve Tasarım Günleri ile Bilkent Center’da buluşuyor.

Bilkent Holding’in önde gelen şirketlerinden Tepe Emlak Yatırım yönetiminde olan Bilkent Center, 22 – 30 Aralık tarihlerinde Yeni Yıl Alışveriş ve Tasarım Günleri ile yeni yıla sevdiklerine en değerli hediyeleri alarak girmek isteyenleri bir araya getiriyor. Yeni Yıl Alışveriş ve Tasarım Günleri’nde, birbirinden güzel eşyalar, yeni yıla özel hediyelikler ve el emeği tasarım ürünleri ziyaretçiler buluşacak.

Yılbaşına sayılı günler kala ziyaretçilerine yine keyifli ve özel bir alışveriş deneyimi sunacak olan Bilkent Center; Yeni Yıl Alışveriş ve Tasarım Günleri’nde aksesuarlardan, el yapımı ürünlere, evinizin her detayına şıklık katacak tasarım ürünlerden, takılara kadar pek çok zevke hitap eden en özel hediyeleri rengarenk yılbaşı stantlarında Başkentlilerin beğenisine sunuyor.

Yeni yıl heyecanını doyasıya yaşamak ve sevdikleri için en anlamlı hediyeyi bulmak isteyen tüm ziyaretçilerini, Yeni Yıl Alışveriş ve Tasarım Günleri’nde bu renkli dünyaya katılmaya davet eden Bilkent Center AVM Müdürü Ayhan Aytekin “Yeni yıla geri sayım başlarken, alışveriş merkezimizin iç alanına konumlandıracağımız rengarenk ve birbirinden güzel stantlarımız ile ziyaretçilerimize yılbaşı için en özel ve anlamlı hediyeleri bulmaları için her yıl olduğu gibi eşlik etmek istedik” dedi.

 

Yılbaşı için aradığınız en güzel hediyeler Bilkent Center’da - Perakende.org