Skip to content Skip to footer

Yılbaşı makyajını tamamlayan ürünler Gratislerde

Kendine ve sevdiklerine güzel bakmak isteyenlerin vazgeçilmez adresi olan Gratis hem yılbaşı makyajı için hem de yeni yıl hediyesi için hazırladığı Eklips makyaj fırça ve sünger seti ile Beaulis toz glitter setini satışa sundu.

Gratis’in özel markaları arasında yer alan Eklips ve Beaulis, farklı kategorilerdeki tamamlayıcı ürünleriyle dikkat çekiyor. Yeni yıl konseptli Eklips makyaj ve fırça seti ile Beaulis toz glitter seti yeni yıla girerken makyajıyla da yılbaşında öne çıkmak isteyenlerin tercihi olacak.

Eklips makyaj ve fırça setleri, tüm yüz makyajı için gerekli malzemeleri içeriyor. Hem yılbaşı makyajı hem de yeni yıl hediyesi için alternatif seçenek sunan Eklips makyaj ve fırça setleri, 199 TL’den satışa sunuluyor.

Beaulis, sevilen renk tonları, uygun fiyatlı ve yüksek kaliteli ürünleri ile yılbaşında makyajına ışıltı katmak isteyenler için Shine toz glitter setiyle dikkat çekiyor. Shine toz glitter 4 farklı renk seçeneği ile makyajın tamamlayıcısı oluyor. Hem gündüz hem de gece makyajına parıltılar katarak dikkatleri üzerine çekmek isteyenler için Beaulis Shine toz glitter, 109 TL’den satışa sunuluyor.