Skip to content Skip to footer

Yılbaşına özel Orien parfüm çeşitleri Gratislerde

Gratis’in erkek bakım ürünleri markası Orien, yılbaşına özel olarak hazırladığı parfüm çeşitlerini satışa sundu. Orien parfüm çeşitleri yılbaşı için hediye arayanların tercihi olacak.

Gratis’in erkeklere özel ürünleri ile öne çıkan markası Orien, yeni yıl hediyesi için 3 farklı parfüm setini satışa sundu. Yılbaşı için hediye arayışında olanlara alternatif seçenek oluşturan Orien parfüm çeşitleri, uzun süre kalıcılık sağlarken her zevke uyacak kokularıyla da tercih sebebi olacak.

Orien’in yeni yıla özel olarak hazırladığı hediye setleri arasında yer alan Blue Stream setinde, parfüm ve body mist yer alıyor. Mevsimsel esintilerle zenginleştirilmiş koku seti, 299 TL’den satışa sunuluyor.

Orien Onyx parfüm, iz bırakan notalarıyla uzun süreli kalıcılık sağlıyor. Yılbaşına özel olarak tasarlanan Orien Onyx parfüm, 259 TL’den satışa sunuluyor.

Orien Stormy parfüm, kolaylıkla taşınmasını sağlayan seyahatlere uygun boyutlarıyla dikkat çekiyor. Konsantre formülü sayesinde küçük boyutuna rağmen uzun süre kalıcı bir etki sunan Orien Stormy parfüm, 99 TL’den satışa sunuluyor.