Skip to content Skip to footer

Yılın En İyi Şampuanı ve Yılın En İyi Saç Bakım Ürünü ödülleri sahiplerini buldu

9. Watsons Güzellik ve Kişisel Bakım Ödülleri’nde Yılın En İyi Şampuanı “URBAN Care Twisted Curl Hibiscus & Shea Butter” & Yılın En İyi Saç Bakım Ürünü ise “URBAN Care Expert Biotin Caffeine Tonik Sprey”

Watsons Türkiye’nin bu yıl dokuzuncusunu düzenlendiği “Watsons Güzellik ve Kişisel Bakım Ödülleri” gecesinde URBAN Care Twisted Curl Hibiscus & Shea Butter Şampuanı ile ‘Yılın En İyi Şampuanı’ ödülüne layık görülürken Expert Biotin Caffeine Tonik Sprey ile de ‘Yılın En İyi Saç Bakım Ürünü’ ödülünün sahibi oldu.

Geleneksel Watsons Güzellik ve Kişisel Bakım Ödülleri’nin dokuzuncusu 26 Temmuz Çarşamba akşamı Swissôtel The Bosphorus’da gerçekleştirildi. Tüketici oyları ile güzellik ve kişisel bakım ürünlerinin en iyilerinin belirlendiği ödül gecesinin sunuculuğunu Mert Fırat ve Müge Boz üstlendi.

9 yıldır gerçekleşen bu özel ödül töreninde URBAN Care birçok farklı kategoride ödüle layık görüldü. Bu sene ise ‘Yılın En İyi Şampuanı’ ve ‘Yılın En İyi Saç Bakım Ürünü’ kategorilerinde birinci gelerek 7. Ve 8. ödüllerine kavuştu!