Skip to content Skip to footer

Yılın rengini yansıtan güneş gözlükleri Atasun Optik’te

Atasun Optik, Pantone tarafından 2024 yılının rengi olarak açıklanan Peach Fuzz tonlarındaki güneş gözlüğü seçenekleriyle trendleri takip etmek isteyenlerin ilk adresi oluyor.

Tüm dünyada renk otoritesi olarak kabul edilen Pantone Color Institute tarafından 2024 yılının rengi olarak açıklanan Peach Fuzz, yani “şeftali tüyü”, birçok renkle olan uyumu sayesinde modaseverlerin tercihi oluyor. Atasun Optik, dünyaca ünlü markaların buluştuğu geniş seçkisinde yer alan hem “şeftali tüyü” tonlarındaki hem de yılın rengiyle uyumlu renklerdeki  güneş gözlükleriyle trendleri belirlemeye devam ediyor.

Pantone’nin “hassasiyet hissi veren renk” olarak tanımladığı “Peach Fuzz” tonlarındaki güneş gözlükleri, romantik ve bohem tarzdaki kombinlerle uyum sağlarken güneş gözlüğünde açık renkleri tercih edenlerin de favorisi oluyor.

Atasun Optik’in yılın rengini aksesuarlarına yansıtmak isteyenlerle buluşturduğu Vogue, Inesta ve Osse güneş gözlükleri sezonun dikkat çeken parçaları arasında yerini alıyor. Siyah ve kahverengi çerçeveli güneş gözlükleri ise yıl boyu trendlere damga vuracak olan “şeftali tüyü” rengindeki kombinlerle mükemmel uyum yakalayarak trend takipçilerinin tercihi oluyor.

Şıklığıyla öne çıkan Vogue, her ortama uyum sağlayan Ray-Ban, yeniliklere her zaman açık olanların tercihi Inesta’nın yılın rengiyle uyumlu güneş gözlükleri kadınların tarzına yeni bir boyut katıyor. Tommy Hilfiger, Persol, Tom Ford’un yılın rengini yansıtan modelleri ise duruşundan ödün vermeyen ve her daim şıklığını ortaya koyan erkeklerin seçimi oluyor.

“Şeftali tüyü” rengiyle uyumlu pek çok güneş gözlüğü modeli, Türkiye’nin dört bir yanındaki Atasun Optik’lerde, www.atasunoptik.com.tr’de ve Atasun Optik mobil uygulamasında stiliyle fark yaratmak isteyenlerin beğenisine sunuluyor.