Skip to content Skip to footer

Yılın son günlerini sıcak anılarla süsleyin, 2024 yılının büyüsünü WinterCity’de yaşayın

2024 yılına geri sayım başladı. Her yerde yeni yılın heyecanıyla ve coşkusuyla karşılaşmak mümkün. Antalya’nın premium alışveriş merkezi TerraCity AVM’de bu büyülü atmosferi WinterCity ile ziyaretçilerine yaşatıyor. 19 evin yer aldığı ve hepsinde birbirinden farklı ürünlerin satışa sunulduğu WinterCity, yeni yıl hediyeleri ve rengarenk süslemeleriyle sıcacık bir atmosfer sunuyor. Konserler, oyun alanları ve buz pistiyle masalsı bir hale gelen alışveriş deneyimi 4 Şubat’a kadar devam edecek.

Kaliteli hizmet anlayışı, zengin marka karması ve hayata geçirdiği unutulmaz etkinliklerle Antalya’nın en sevilen alışveriş merkezi olan TerraCity AVM, bu yıl 5’incisi düzenlenen WinterCity Yılbaşı Pazarı ile ziyaretçilerinin yeni yıl heyecanına ve coşkusuna ortak oluyor. 19 evden oluşan WinterCity’de birbirinden lezzetli tatlar, hediyelik eşyalar ve eğlenceli anlar ziyaretçileri bekliyor.

Ziyaretçilerine eşsiz bir yeni yıl deneyimi yaşatmak isteyen TerraCity AVM, WinterCity Yılbaşı Pazarı ile kış mevsimini sıcak ve eğlenceli bir atmosfere dönüştürüyor. Etkinlik kapsamında 19 farklı satış alanı, çocuk oyun alanları, sosyal medya için oluşturulan özel fotoğraf çekim köşeleri ve daha birçok sürprizle ziyaretçilere zengin bir alışveriş deneyimi sunuluyor. WinterCity’deki 19 satış noktasından 12’sinin kadın girişimciler olması da özellikle dikkat çekiyor. Çeşitli alanlarda faaliyet gösteren kadın girişimciler, WinterCity’e kendi dokunuşlarını katarak ziyaretçilere benzersiz ürünler sunuyor.

LEZZETLİ TATLAT, KEYİFLİ DAKİKALAR

TerraCity AVM, rengârenk ve ışıl ışıl süslemeleriyle masallardan çıkmış anlar yaşatırken olağanüstü bir deneyime de davet ediyor. WinterCity’de kurulan 200 metrelik gerçek buz pisti, ziyaretçileri bekliyor. Buz pateni pistinde her yaş grubundan ziyaretçiler, eğitmenler eşliğinde buz pateni deneyimleyeme fırsatı buluyor. Altı metre çapındaki ücretsiz atlıkarınca çocukları eğlenceli bir dünyaya davet ederken, Fun Zone’daki langırt ve masa tenisi gibi ücretsiz oyun alanları da keyif dolu dakikalar sunuyor. Evlerde günlük taze parmesan tekerinde hazırlanan makarnadan, Belçika çikolatalı tatlılara, Japon dondurması mochikoya kadar geniş bir yeme-içme seçeneği sunan WinterCity, geleneksel yılbaşı el yapımı süsler, takılar ve doğal taşların bulunduğu satış noktalarıyla da el sanatları tutkunlarına hitap ediyor. 2 Aralık tarihinde başlayan WinterCity, zengin içeriğiyle ziyaretçilerden büyük ilgi görüyor. 2 Aralık’ta kapılarını açan etkinlik, 4 Şubat’a kadar devam edecek ve ziyaretçilere kış mevsiminin keyfi ile yeni yıl heyecanını doyasıya yaşama fırsatı sunacak.