Skip to content Skip to footer

Yumoş’tan “Yeni Yıkanıp ve Ütülenmiş Gibi” spreyi Yumoş Jet Fresh

20 yıldır giysilerin yumuşaklığını, bakımını ve canlılığını üstlenen Yumoş, komple bir giysi bakım markası olma yolculuğuna yepyeni bir formatla devam ediyor. Yumoş Jet Fresh Giysi Spreyi giyilmiş giysileri ferahlatıp ve ütü etkisi vererek yalnızca bir kez giyilen; ancak ne yıkanacak kadar kirli ne de dolaba katlanıp yerleştirilecek kadar temiz olan giysileri tazeleyerek yalnızca 15 dakikada yeniden giymeye hazır hale getiriyor. Türkiye’de ilk ve tek olan Yumoş Jet Fresh Giysi Spreyi sunduğu kolaylıkla raflarda yerini alıyor.

20 yıldır giysilerin yumuşaklığını, bakımını ve canlılığını üstlenen Yumoş, şimdi Türkiye’de bir ilk olan yeni ürünü Jet Fresh Giysi Spreyi ile giysi bakımındaki uzmanlığını pekiştiriyor. Giyilmiş giysiler için ferahlık ve ütü etkisini yalnızca 15 dakika gibi kısa bir sürede gösteren ürün yalnızca bir kez giyilen ve ne yıkanacak kadar kirli ne de dolaba yerleştirilecek kadar temiz olan giysiler için ideal bir çözüm sunuyor.  Odadaki bir sandalyede veya koltukta biriken giysiler, pratik Yumoş Jet Fresh Giysi Sprey ile yıkanmadan önce ikinci bir şansa sahip oluyor.

Hem giysi hem tasarruf dostu; Yumoş Jet Fresh Giysi Spreyi

En sevilen Yumoş kokularından lilyum ve orkide seçeneğiyle iki farklı çeşidi olan Yumoş Jet Fresh Giysi Spreyi, bir şişesiyle iki makine dolusu giysiyi tazeleyerek yeniden giyilebilmesi için hazır hale getiriyor. Giysilerin daha az yıkanmasına katkı sağlayan Yumoş Jet Fresh Giysi Spreyi hem giysilerin yıpranmasının önüne geçerek ömürlerini uzatıyor hem de daha az çalışan çamaşır makinesiyle su, elektrik ve zamandan tasarrufu sağlıyor.

Yumoş Jet Fresh Giysi Spreyi’ni kullanmak için giysiyi yatay bir zemin üzerine koyup üzerine spreyi kırışık yerlere yoğunlaşacak şekilde sıkmak, kırışıkları elinizle düzeltmek ve ardından askıya asıp 15dk beklemek yetiyor. Giysi spreyi kırışıklıkları gideriyor, 15 dakika gibi kısa bir sürede giysileri yeniliyor ve tekrar giyilebilmesi için ferah bir hale getiriyor.

Türkiye’de ilk ve tek olan Yumoş Jet Fresh Giysi Spreyi, ulusal ve yerel marketlerin yanı sıra e-ticaret kanallarında 39,90 TL’den satışa sunuluyor.