Skip to content Skip to footer

“Yüzde Gülümsemelere Varan İndirim” Kasım ayında Evidea’da

Eviniz için aradığınız her şeyi tek çatı altında sunan Evidea, Kasım ayına özel bir kampanya sunuyor. “Yüzde Gülümsemelere Varan İndirim” kampanyası ile Evidea’da birçok üründe yüzde 40’a varan indirimler sizi bekliyor.

Mutfak, ev tekstili, ev dekorasyon, tamamlayıcı mobilya, aydınlatma, banyo, elektrikli ev aletleri, ev ve yaşam kategorilerinde geniş bir ürün yelpazesi sunan Evidea; kaliteli, trend, kurulumda ustalık gerektirmeyen ve makul fiyatlı ürünlerini, Kasım ayına özel indirimlerle tüketicileriyle buluşturuyor. Evidea, “Yüzde Gülümsemelere Varan İndirim” mottosuyla hazırladığı kampanya kapsamında yüzde 40’a varan indirimlerle herkesin yüzünü gülümsetiyor.

Seçili birçok üründe yüzde 40’a varan indirim uygulayan Evidea, her yaşa ve her tarza hitap ediyor. Evidea’nın Kasım ayına özel indirimlerinden yararlanarak evinizi dilediğiniz gibi dekore edebilir ve ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz.

Türkiye genelinde 45 Evidea mağazasında ve evidea.com ile 81 ile sunulan kampanya 30 Kasım tarihine kadar sürecek.

Evidea’nın bu özel Kasım kampanyasından faydalanmak için hemen Evidea mağazaları ve evidea.com adresini ziyaret edin ve indirimli alışverişin tadını çıkarın.