Skip to content Skip to footer

Zamanı geriye çeviren Katy Perry Collections, şimdi Türkiye’de

Katy Perry’in yaratıcı vizyonu ve sıradışı tarzıyla hayata geçen Katy Perry Collections, Bestyle gücüyle Türkiye’ye adım attı

Dünyaca ünlü Amerikalı sanatçı Katy Perry’nin müzik ve modadaki yeteneklerinin birleşiminden oluşan Katy Perry Collections, ayakkabıların başrolde olduğu kombinlerle göz kamaştırmayı başarıyor. Kırmızıdan yosun yeşiline, mordan şeker pembesine kadar rengarenk sandaletleri, siyah ve beyaz renk alternatifleriyle bohemden klasiğe sneaker, bot, çizme ve topuklu ayakkabı modellerinde farklı seçenekler sunan ve her yaş grubuna hitap eden model ve desenleri ile Katy Perry Collections, 20 Aralık’tan itibaren Bestyle hizmet kalitesiyle bestyle.com.tr’de.

Superstar’ın seçimleri artık Türkiye’de

Müziği ve tarzıyla büyüleyen, dünyada milyonlarca hayranı bulunan Katy Perry’nin modayı sokağa taşıyan sıra dışı tarzı, parlak, renkli, eğlenceli elbise ve aksesuarlarının yanında artık ayakkabılarına da yansıyor. Sahip olduğu yenilikçi vizyon, Katy Perry Collection’ın birbirinden şık parçalarını oluşturuyor. Önceki gün Swissotel’de gerçekleşen görkemli bir davetle Türkiye’ye giriş yapan marka, moda severleri renkli bir yolculuğa çıkartıyor. Koleksiyondan öne çıkan parçalar, Katy Perry’in seçimlerinden oluşan eğlenceli tarzını gözler önüne seriyor.

Stil yolculuğuna BeStyle farkıyla çıkın

Hayranlarını, 80’li yılların ikonik tasarımlarından aldığı ilhamla geçmişe götüren Katy Perry Collections, kombinlerin gücünü artırırken, rahatlık ve gösterişi bir arada sunuyor. Ayakkabı sektörünün Türkiye’deki güçlü oyuncusu Bestyle farkıyla keşfedeceğimiz koleksiyonda kovboy çizmeden casual botlara, özel günler ve günlük kullanım için tasarlanan klasik topuklu ayakkabılardan, şık terliklere, rahatlığına önem verenlerin ayrılmaz parçası sneaker’lardan babet ve loafer’lara kadar birçok alternatifi, Bestyle farkıyla keşfetmek mümkün.

“Türkiye’yi çok seviyorum”

Dünya turnesi hazırlıkları devam ettiği için açılışa katılamayan Katy Perry, Türkiye’deki hayranları ve sevenlerine  mesaj gönderdi. Ünlü yıldız mesajında, “güzel Türkiye’nin güzel kadınlarına (insanlarına) sevgilerimi iletiyorum. Türkiye, çok özel ve güzel bir ülke. Türk ayakkabı sektörünün yenilikçi ve güçlü oyuncusu Bestyle aracılığı ile koleksiyonumun, Türk kadınıyla buluşacak olması beni çok heyecanlandırıyor. Güzel ülkenizin, zarif kadınlarıyla çok şık ve eğlenceli bir serüven yaşayacağımıza tüm kalbimle inanıyorum. Kalbim sizinle” dedi.

Markanın Türkiye’ye geliş süreci hakkında bilgi veren Bestyle Kurucu Ortağı Onur Şen, BeStyle markasının 2015 yılında ayakkabı tutkunlarına, modanın ve rahatlığın bir arada mümkün olduğunu göstermek amacıyla yola çıktığını belirterek, markanın çok yakında perakende kanallarında da yer alarak daha fazla müşteriye ulaşacağını söyledi.

Bestyle Marka Yöneticisi Zizi Hollo ise, 18-60 yaş arası gruba hitap eden ve topuklu ayakkabı çeşitleri, sneaker, loafer, casual bot ve çizmeler ile sandalet ve terlikten oluşan Bestyle ürünleri hakkında bilgi vererek halihazırda satışın kurum web sitesi bestyle.com.tr üzerinden yürüdüğünü belirtti.

Moda severlerin, Bestyle ürünlerine de Katy Perry Collection’ın eşsiz modellerine de yine Bestyle kurumsal web sitesi ve sosyal medya hesapları üzerinden erişebileceklerini söyleyen Hollo, web üzerindeki satış kanalına yakın zamanda tamamlanacak anlaşmalar ile diğer satış kanallarının da ekleneceğini aktardı.

Katy Perry Collections; 2017’den beri Amerika başta olmak üzere Kanada, Almanya, İsviçre, Avusturya, Danimarka, Finlandiya, İzlanda, Norveç, İsveç, Fransa, İspanya, İngiltere, Portekiz, İrlanda, Yunanistan, Kıbrıs, Bulgaristan, Romanya gibi ülkelerde faaliyet gösteriyor. BeStyle da güçlü finansal yapısıyla, koleksiyonun Türkiye’deki tek temsilcisi konumunda yer alıyor. Markanın ürünleri, kendi internet sitesi bestyle.com.tr adresinde satışa sunuluyor.