Skip to content Skip to footer

Zeki’den iki yeni mağaza

Zeki’nin ilk İstanbul mağazası Kanyon’da, Çeşme’deki ikinci mağazası ise Alaçatı’da açıldı

Zeki, üste açtığı yeni mağazaları ile plaj modasının öncü markası olma iddiasını sürdürüyor. İstanbul’daki ilk mağazasını Kanyon’da açan Zeki, Çeşme Marina’dan sonra ikinci Çeşme mağazasını da Alaçatı’da açtı. Pek çok seçkin marka ile birlikte Kanyon’un giriş katında, Alaçatı’da ise merkezde yer alan mağazalarıyla Zeki; cesur ve renkli bikini, mayolardan uçuş uçuş kimono ve pantolonlara, hasır şapkalardan renkli çantalara kadar kadın, erkek ve çocuk koleksiyonlarıyla her yaşa hitap eden yüzlerce seçenek sunuyor.

2023 hedefi 15 mağaza

Zeki Yönetim Kurulu Başkanı Şefik Kaya mağazalaşma hedefleriyle ilgili olarak, ‘’Ortağımla birlikte Zeki’yi sadece Türkiye’nin değil dünyanın en önemli markalarından biri haline getirme hedefiyle yola çıktık. Mağazalaşma da bu yoldaki en önemli adımlardan biriydi. Şu an e-ticaret alanındaki websitemiz dışında, Çeşme, Bodrum, Antalya gibi ülkemizin en önemli turizm destinasyonları ve İstanbul’da Kanyon dahil toplam 10 mağazamız var. 2023 yılında ise toplamda 15 mağaza hedefimiz devam ediyor. O nedenle Kanyon gibi önemli bir alışveriş lokasyonunda ve Alaçatı gibi değerli bir turizm noktasında olmak bizim için stratejik bir adım. Hedeflerimiz doğrultusunda kararlı bir şekilde ilerlemeye devam ediyoruz.’’ dedi.

Zeki Kanyon Magazasi

Mağazalarda yaz esintisi

Kalitenin zamansızlıkla buluşması konseptinden yola çıkılarak tasarlanan mağazalarda, minimal estetik yaklaşımlar ile açık tonlar vurgulanıyor. Yaz esintisinin mağazalara taşınması ile başlayan hikayede, kum renkleri ve tonları öne çıkarak ferahlık hissi yaratılmış. Genel olarak mağaza içerisinde hafif formlar, yumuşak geçişler ile tasarıma esnek bir yaklaşım getirilmiş.

Plaj giyiminde sofistike bir duruş ve sadelikte yüksek kalite vaat eden tasarımları ile Zeki’nin yaz koleksiyonu İstabul, Antalya, Bodrum, Çeşme’deki mağazalarında ve yenilenen websitesinde plajlara da tarzını yansıtmak isteyenlerin beğenisine sunuluyor.

Zeki’den iki yeni mağaza - Perakende.org