Skip to content Skip to footer

Alışveriş keyfini ikiye katlayacak “Efsane İndirim Günleri” başlıyor

Moda ve trendleri yakından takip edenler ve uygun fiyatlı alışverişin tadını çıkarmak isteyenler için yılın en özel günleri yaklaşıyor! 23-27 Kasım tarihleri arasında “Efsane İndirim Günleri” ile seçili ürünlerde birbirinden avantajlı fırsatlar flo.com.tr ve FLO mağazalarında alışveriş tutkunlarını bekliyor.

Her yıl Kasım ayının son haftasında adeta alışveriş festivali yaşatan FLO, bu yıl da hayata ayak uyduran model alternatifleriyle kadın, erkek ve çocukların radarına takılıyor. Heyecanla beklenen büyük indirimler, FLO’nun “Efsane İndirim Günleri” kampanyasında alışveriş severler ile buluşuyor. Kampanya kadın, erkek ve çocuklar için birbirinden trend ürünlerin yanı sıra global markaların en yeni modellerinde kaçırılmayacak fırsatlar sunuyor.

Botlardan sneakerlara, birbirinden şık çizmelerden montlara, tekstilden aksesuar modellerine kadar tüm kategorilerde %50’ye varan indirim oranları uygulayan FLO’nun 23-27 Kasım tarihleri arasında geçerli olacak “Efsane İndirim Günleri” kampanyası ihtiyaçlarını en uygun fiyatlarla tamamlamak isteyenleri bekliyor.

Tüm kategorilerde geçerli %50’ye varan indirim fırsatlarını kaçırmamak için hemen FLO mağazalarını ziyaret edebilir ve www.flo.com.tr’ye göz atabilirsiniz.