Skip to content Skip to footer

Çay Saatleriniz için pratik ve leziz tatlılar Metro Türkiye raflarında

Metro Türkiye’nin kendi markalarıyla sunduğu hazır pasta ve tatlılar, çay saatlerine hem lezzet hem keyif katıyor. Tiramisudan cheesecake’e, mozaik pastadan dilimli kek ve kurabiye çeşitlerine, katmerden künefeye dilediğiniz ikramlıklar, Metro Türkiye raflarında sizleri bekliyor. Kolay ve pratik bir şekilde hazırlayabileceğiniz tatlı çeşitleriyle, dakikalar içinde misafirlerinize enfes ikramlıklar sunmanız mümkün!

Sevdiklerimizle sohbetlere dalıp günün yorgunluğunu attığımız keyifli anlardan biri olan çay saatlerine ikramlıklar eşlik eder. Günün bu en tatlı saatini enfes lezzetlerle daha da değerli kılmak için Metro Türkiye, birbirinden özel ürünleri kendi markaları ile müşterilerine sunuyor. Tüm Metro markalı ürünler Türkiye’nin ilk gastronomi keşif platformu Gastronometro’nun şefleri tarafından hem mutfak hem de lezzet performansı açısından onaylanıyor. Metro Türkiye, sadece tadım ve kalite testlerinden geçebilen kendi markalı ürünlerini raflarına taşıyor.

Her damak zevkine uygun, pratik ve leziz tatlılar!

Misafirlerinizi ağırlarken dakikalar içerisinde sofralarınıza lezzet katmak ister misiniz? Kek ve kurabiye çeşitlerinden, waffle ve makaronlara, her damak tadına uygun biribirinden farklı lezzetler Rioba markasıyla Metro Türkiye raflarında sizleri bekliyor.

Kakaolu marble, limonlu & haşhaşlı, havuçlu çeşitleri ile kekler, sade ve çikolatalı kurabiyeler, frambuazlı ve limonlu cheesecake’ler, tereyağlı, çikolatalı kruvasan çeşitleri ile konuklarınızı usta şeflerin elinden çıkmış bol seçenekli tatlarla ağırlayabilirsiniz. Yine Rioba markalı tiramisu, yaban mersinli muffin, çikolatalı sufle ile de çay saatlerinde benzersiz ve zengin sofralar yaratabilirsiniz.  Alternatif beslenme şekillerini tercih ediyorsanız , vegan, şekersiz ve glutensiz Rioba browni de tam size göre.

Dakikalar içerisinde geleneksel Türk tatlılarını hazırlayın!

Sizin için en vazgeçilmez lezzetler geleneksel tatlılarımız ise, Metro Chef markalı ürünler tam size göre! Metro Türkiye, kemalpaşa tatlısından fincan kadayıfa, revaniden peynir tatlısı çeşitlerine, kuru baklavadan künefeye, şekerpare, kalburabastı ve Coğrafi İşaretli Antep katmerine kadar onlarca geleneksel tatlıyı ‘Metro Chef’ markası altında sofralara taşıyor. Dakikalar içinde sadece ısıtarak ya da şerbetini ekleyerek hazırlayabileceğiniz bu tatlılar, çay saatlerinin keyfine lezzet katıyor.

Çay Saatleriniz için pratik ve leziz tatlılar Metro Türkiye raflarında - Perakende.org