Skip to content Skip to footer

Costa Coffee ile Boyner İstinyePark’ta alışverişe keyifli bir mola

Avrupa’nın en büyük kahve zinciri Costa Coffee’nin yeni durağı kapılarını yepyeni bir alışveriş deneyimiyle açan Boyner İstinyePark İstanbul oldu. Costa Coffee, yenilenen Boyner İstinyePark’ın içinde alışveriş deneyimine lezzetli kahveleri ve atıştırmalıklarıyla eşlik etmeye başladı.

Boyner’in en yeni ve keyifli yaşam alanı Boyner İstinyePark, alışverişe kısa bir mola vermek isteyen kahve tutkunlarını Costa Coffee ile buluşturdu. İmza kahveleri ve farklı damak tatlarına uygun tatlı ve atıştırmalık seçenekleri ile Costa Coffee, Boyner İstinyePark İstanbul’da herkesi bu özel tariflerin tadını çıkarmaya davet ediyor.

Yepyeni Lezzetler

Her kahve bardağının mutluluk getirdiğine inanan Costa Coffee, kahve menüsündeki MapleNut Latte ve yiyecek menüsündeki Çikolatali Truffle Pasta ile kış mevsimine özel taze ve yepyeni seçenekler sunuyor. Sadece Boyner İstinyePark’a özel hazırlanan Vegan Foccacia Sandviç, Çilekli Ekler ve Çıtır Mousse Pasta ise alışveriş arasında atıştırmalık arayanları mutlu ediyor.

Costa Coffee’nin zengin içecek menüsünde sunumuyla da fark yaratan MapleNut Frappe soğuk kahve tercih edenlerin favorisi oluyor.

Sertifikalı Kahve Çekirdekleri ile Lezzetin Adı Costa Coffee

50 yılı aşkın kahve deneyimi olan Costa Coffee menüsünde sadece Rainforest Alliance sertifikalı kahve çekirdekleri kullanıyor. Bu özel çekirdeklerle hazırlanan Filtre Kahve, Mocha, Latte, Flat White, Corto, Cappuccino, Americano, Espresso ve Chai Tea Latte damaklarda benzersiz bir tat bırakıyor.

Costa Coffee, Boyner İstinyePark İstanbul’da açılan yeni durağında kitap okuyarak kahvesini içmek, sevdikleriyle keyifli bir vakit geçirmek veya alışverişe kısa bir mola vererek dinlenmek isteyen herkesi bekliyor.