Skip to content Skip to footer

Doğayla buluşmak için ihtiyacınız olan tüm kamp ürünleri Metro Türkiye’de

Doğayla buluşup kamp yapmak, özellikle de havaların ısındığı bu günlerde şehir hayatından biraz uzaklaşmak isteyenler için en keyifli alternatiflerden biri. Konforlu bir kamp için ise aradığınız tüm özel ürünlere Metro Türkiye’de kolayca ulaşabilirsiniz. İklime uygun bir çadır, uyku tulumu ve mattan doğada yemek hazırlamayı ve saklamayı kolay hale getiren mutfak gereçlerine, kampa keyif katan hamaklardan rahatlık sunan kıyafetlere ve tabii ki beslenme ihtiyacını karşılayacak pratik ve lezzetli ürün çeşitlerine bir kampta ihtiyaç duyulabilecek tüm ürünler, Metro Türkiye mağazalarında sizleri bekliyor.

Doğa ile buluşmak her mevsimde güzel ancak havaların ısınmasıyla birlikte doğanın çağrısına kulak vermenin tadı bir başka. Özellikle günlük hayatın koşturmacasından kaçmak isteyenler, her fırsatta şehirden uzaklaşmanın yollarını arıyor. Doğanın tadını çıkarmanın en keyifli yollarından biri de kamp yapmak. İster deniz kenarında ister ormanda, isterseniz de bir dağın eteğinde ya da zirvesinde kamp yapın, ihtiyacınız olan her kamp ürününü Metro Türkiye mağazalarında bulmanız mümkün.

Yeni Başlayanlardan İleri Seviye Kamp Tutkunlarına Kadar Herkes İçin 300’den Fazla Ürün!

Hem yıllardır kamp tutkunu olanlar hem de bu keyfi yeni deneyimlemeye başlayanlar için temel ve ileri seviye tüm kamp ekipmanlarını Metro Türkiye mağazalarında bulabilirsiniz. Sonrasında ise hemen bir rota belirleyip konfor ve keyif içinde doğayla buluşarak kamp yapmaya başlayabilirsiniz.

Bir kampın olmazsa olmazı çadırdan uyku tulumuna, kamp matından kamp yatağına, kamp sandalyesinden masasına, hamaktan kamp kıyafetlerine, kamp duşundan fener, powerbank, ateş kutusu gibi araç ve gereçlere kadar kamp konforunuzu artıracak 300’den fazla ürün, Metro Türkiye’de. Kamp mutfaklarında kullanılabilecek yemek setleri, portatif kamp ocağı, soğutucu dolaplar ve termosları da tüm Türkiye’deki Metro mağazalarında bulabilirsiniz.

Pratik Yiyeceklerle Kampa Lezzet Katın

Mutfak demişken, kampta pratik yemeği tercih edenler için çeşit çeşit konserve yemek alternatifleri de Metro Türkiye raflarında. Türkiye’nin ilk gastronomi keşif platformu Gastronometro’nun şefleri tarafından özel olarak geliştirilen, yüksek protein oranına sahip Metro Chef Karidesli Kuskus, Somon Fümeli Firik Bulguru ve Ton Balıklı Bulgur Pilavı gibi tüketime hazır yemek çeşitleri ile kamp keyfinizi artırabilirsiniz.

Ayrıca bu hazır yemeklere eşlikçi olarak Metro markalı Barbunya Pilaki, Fasulye Pilaki, Ton Balığı, Sade ve Domates Soslu Ringa Balığı, Norveç Uskumru ve Hindi Fileto’nun yanı sıra Metro Chef Yaprak Sarması, Kuru Patlıcan Dolma, Amerikan Salatası, Humus, Şakşuka gibi meze çeşitleri ile de kendinize hem besleyici hem lezzetli hem de pratik bir kamp yemeği hazırlayabilirsiniz.

Doğayla iç içe olup kendinizi şarj etmek için siz de hemen kamp yapma hazırlıklarına başlayabilirsiniz. Şehirden kaçarken size lazım olabileceklerin adresini biliyorsunuz. Bir kamp için gerekli tüm ihtiyaçlarını karşılayan tüm ürünlere tüm Metro Türkiye mağazalarından kolayca ulaşabilirsiniz.

 

Doğayla buluşmak için ihtiyacınız olan tüm kamp ürünleri Metro Türkiye’de - Perakende.org