Skip to content Skip to footer

Edenred Türkiye’ye 3 ödül birden

Türkiye’de yemek kartları sektörünün öncüsü ve pazar lideri Edenred Türkiye, Türkiye Müşteri Deneyimi Ödülleri – TCXA’23 kapsamında En İyi Ürün/Hizmet Geliştirme, Müşteri İçgörüsü ve Geri Bildiriminin En İyi Kullanımı ve En İyi Müşteri Deneyimi Stratejisi kategorilerinde 3 ayrı ödüle layık görüldü.

TÜRKİYE’yi yemek kartı sistemiyle tanıştıran pazar lideri şirket olarak, ülkemizde 35 bini aşkın kurumsal müşterisinin 1,8 milyonu aşkın çalışanına 60 bin üye restoran, kafe, market ve binlerce akaryakıt istasyonunda hizmet veren Edenred Türkiye’nin başarıları ödüllerle taçlanmaya devam ediyor. Edenred Türkiye, TCXA’23 ödül töreninden Edenred CepPOS projesiyle Best Product or Service Development (En İyi Ürün/Hizmet Geliştirme), Edenred Navigator projesiyle Best Use of Customer Insight and Feedback (Müşteri İçgörüsü ve Geri Bildiriminin En İyi Kullanımı) ve Passion for Customers projesiyle ise Best Customer Experience Strategy (En İyi Müşteri Deneyimi Stratejisikategorilerinde 3 ayrı ödüle layık görüldü.

Alınan ödüller ile ilgili olarak Edenred Türkiye CMO’su Zeynep Ege Dura şunları söyledi; “Edenred Türkiye olarak, müşterilerimizi, üyelerimizi ve kart kullanıcılarımızı sadece paydaşımız olarak değil, Edenred ailesinin kıymetli birer ferdi olarak görüyoruz. Tüm hizmet ve ürünlerimizi bu büyük ailedeki herkesin sesini dinleyerek tasarlıyor ve hayata geçiriyoruz. Bugün almış olduğumuz bu üç ödül onların sesini ne kadar iyi duyduğumuzun ve bu doğrultuda yol alma konusundaki başarımızın altını çiziyor. Bu başarıda imzası olan tüm çalışma arkadaşlarımı yürekten tebrik ediyorum. Var oluş amacımıza uygun olarak bağları zenginleştirerek güçlendirmeye ve daima daha iyisini yapmaya devam edeceğiz.”