Skip to content Skip to footer

KOÇTAŞ FİX, NTS Danışmanlık projesi Safran Park AVM Safranbolu ’da açıldı

Kiralaması NTS Danışmanlık tarafından yapılan Safran Park  AVM – Safranbolu’da, Koçtaş Fix açıldı.

Ev geliştirme perakendeciliğinin lideri Koçtaş, Merhum Vehbi Koç’un vizyoner bakış açısı ve yaklaşımıyla; inşaat projelerine yapı malzemeleri toptancısı olarak hizmet vermek üzere 1955 yılında Koç Ticaret A.Ş. adıyla kuruldu.

WhatsApp Image 2023 04 07 at 10.39.39

Koçtaş bugün, Türkiye’de yüzlerce mağazası ve dijital kanallarıyla yaşamın olduğu her yeri geliştirmek ve güzelleştirmek için gereken tüm ihtiyaçları tek çatı altında toplayan bir çözüm merkezi konumundadır. Milyonlarca ziyaretçisine en iyi hizmeti sunmayı amaçlayan şirket, yerli ve yabancı çok sayıda markanın çiçekten çimentoya kadar yüz binlerce ürününü uygun fiyat ve kolay ödeme avantajıyla müşterilerine sunmaktadır.

NTS Danismanlik Safran Park AVM Koctas 03

Koçtaş’ın ürün gamında; dekoratif ürünlerden mobilyaya, ev tekstili ürünlerinden mutfak, banyo ve seramiğe, bahçe mobilyalarından aydınlatma ürünlerine, genç odasından hazır perdeye, halıdan boyaya ve parkeye kadar çok çeşitli ürünler bulunuyor.

NTS Danismanlik Safran Park AVM Koctas 04

Karabük – Kastamonu Karayolu üzerinde bulunan Safran Park AVM,  yeşil enerjiyi destekleyerek çatı üzerindeki PV panellerde üretilen elektrik ile tüm AVM’nin elektrik ihtiyacını karşılayan sistemiyle yenilenebilir enerjili AVM’ler arasında yer almaktadır. Ayrıca  bölge halkının beklenti ve ihtiyaçlarına göre yeni markaları eklemeye devam ederek yer verdiği ulusal ve yerel markalarıyla misafir çekimi ve memnuniyetine de önem vermektedir.

NTS Danismanlik Safran Park AVM Koctas 05

Safran Park AVM, açık alan alışveriş konsepti ile enerji verimliliği, sürdürülebilirlik ve çevreye saygı konularında özen göstererek doğa dostu misafirlerine keyifli alışverişler yaşatmaktadır.