Skip to content Skip to footer

Metro Chef meyve sirkeleri salata ve zeytinyağlılara tat katıyor

Salata ve zeytinyağlı yemeklere tat katacak filtresiz Metro Chef meyve sirkeleri, Metro Türkiye mağazalarında sizleri bekliyor. Metro Chef’in alıçtan vişneye, cevizden incire, erikten kekiğe kadar 8 farklı sirke çeşidi, yemekleri bambaşka lezzetlere dönüştürüyor.

Salatalar ve zeytinyağlılar, sofralarımızın olmazsa olmazları. Bu vazgeçilmez yiyeceklerin lezzetini artırmak içinse sirkeler en büyük yardımcımız. Sirke deyince akla üzüm ve elma gelse de salataları ve zeytinyağlı yemekleri alıç, nar, vişne, ceviz, erik, kekik gibi farklı meyve sirkeleri ile de tatlandırabilirsiniz. Üstelik sofralarınıza şef dokunuşu yaptıracak bu lezzetlere, Metro Türkiye mağazalarında kolayca ulaşmak mümkün.

Hem profesyonel hem de evdeki mutfaklarda yenilikçi reçetelerin oluşturulabilmesi ve mutfak kültürünün zenginleşebilmesi için kendi markaları ile yeni ürünler geliştirmeye devam eden Metro Türkiye’nin bu amaçla sunduğu kaliteli ve güvenilir ürünlerden biri de meyve sirkeleri. Hem profesyonel hem de evdeki mutfaklarda kullanılabilecek Metro Chef meyve sirkeleri, 8 farklı çeşidi ile salata ve zeytinyağlı yemeklere farklı dokunuşlar katıyor. Alıç, nar, vişne, ceviz, erik, incir, kekik sirkeleri ve tüm bu meyvelerin karışımından yapılan kokteyl sirkesi ile sadece salata ve zeytinyağlılar değil, gurme yemekler ve otantik tarifler de benzersiz bir tat kazanıyor. Metro Chef kekik ve alıç sirkesi, salata ve zeytinyağlılar kadar çorbalara da çok yakışıyor.

Filtresiz %100 Meyve Sirkeleri!

Filtresiz hazırlanan Metro Chef meyve sirkeleri, %100 meyvelerden elde ediliyor. En az yüzde 4 düşük asidite oranıyla dikkat çeken bu sirke çeşitleri, parlak rengi ve dengeli tadıyla tabaklarda farklılık yaratıyor. Metro Türkiye bünyesinde mutfak kültürünün gelişimine destek vermek amacıyla kurulan Türkiye’nin ilk gastronomi keşif platformu Gastronometro’nun şeflerinin tadımından ve onayından geçen Metro Chef meyve sirkeleri Türk mutfağının geleneksel yemekleri için de tavsiye ediliyor.