Skip to content Skip to footer

MR. D.I.Y., NTS Danışmanlık projesi Safran Park AVM’de Safranbolu’daki ilk mağazasını açtı

Kiralaması NTS Danışmanlık tarafından yapılan Safran Park  AVM – Safranbolu’da, evini güzelleştirmek isteyenlere keyifli bir alışveriş deneyimi yaşatacak olan MR. D.I.Y., yeni mağazasının kapılarını açtı.

  NTS Danismanlik Safranpark avm mrdiy 02

2021 yılında adım attığı Türkiye pazarında kısa sürede tüketicilerin vazgeçilmezi haline gelen MR. D.I.Y., gördüğü yoğun talebe perakende ağını genişleterek karşılık veriyor. “Daima uygun fiyatlar” sloganıyla hizmet veren ve mağazalarına her geçen gün yenilerini ekleyen MR. D.I.Y.’in yeni adresi Safranbolu oldu.

NTS Danismanlik Safranpark avm mrdiy 03

Türkiye’deki yatırımlarına tüm hızıyla devam eden MR. D.I.Y., Safranbolu’ya yeni mağazasıyla adım attı. Safranpark AVM’de hizmete giren yeni MR. D.I.Y. mağazası, kaliteli ürünleri rekabetçi fiyatlarla sunarak bölge halkının hayatında fark yaratmaya hazırlanıyor.

NTS Danismanlik Safranpark avm mrdiy 04

Yeni mağazaları ile Safranbolu’ya merhaba demekten mutluluk duyduklarını belirten MR. D.I.Y. Türkiye COO’su Dilara Neyişçi Çağlı, “Yeni mağazamızda ziyaretçilerimize aradıkları her şeyi, uygun fiyatlarla sunuyoruz. MR. D.I.Y. markasını Türkiye’nin dört bir yanına taşımak için durmaksızın çalışıyoruz.

NTS Danismanlik Safranpark avm mrdiy 05

Dekorasyona ve ev gereçlerine büyük ilgi gösteren Türk tüketicisi, mağazalarımızda evlerine dair aradıkları her şeyi bulabiliyor. Geniş ürün yelpazemiz, Safranpark AVM mağazamızda da tüketicileri bekliyor. Türkiye’deki büyüme hamlemize, önümüzdeki dönemde yeni mağazalarla devam edeceğiz” dedi.

NTS Danismanlik Safranpark avm mrdiy 06

MR. D.I.Y. mağazaları; Ev Gereçleri, Hırdavat, Elektrik & Elektronik, Otomobil Aksesuarları, Kırtasiye, Spor Malzemeleri, Dekorasyon, Oyuncak, Hediyelik Eşya ve Takı & Kozmetik olmak üzere geniş bir ürün yelpazesi barındırıyor.

NTS Danismanlik Safranpark avm mrdiy 07

NTS Danismanlik Safranpark avm mrdiy 08

  Firma Sayfasina Git 1