Skip to content Skip to footer

NTS Danışmanlık’tan Adana’da yeni proje

Adana Seyhan Merkez Bölgesi’nin kalbinde, Ziyapaşa Bulvarı’nda hizmete girecek olan Cadde Çomu’nun kiralaması ve yönetimi NTS Danışmanlık’a ait olacak

Kiralaması ve yönetimi NTS Danışmanlık, yatırımı Sunar Grup, müteahhitliği Yıldırım Proje İnşaat tarafından gerçekleştirilen Cadde Çomu, Adana Seyhan Merkez Bölgesi’nin ticaret hayatının tam kalbinde, yaya, araç ve toplu taşıma imkânlarının çok elverişli olduğu Ziyapaşa Bulvarın’da, toplam 10 bin 500 metrekare, 4 tarafı imar yolları ve otoparkları ile çevrili, 3 adet ofis ve alışveriş bloğunda toplam 163 bağımsız bölümden teşkil olan  202 adet  yer üstü ve  yeraltı otoparkları ile 25 bin metrekaresi ise ticari ve ofis alanlarından  oluşuyor.

Adana’nın yükselen değeri Ziyapaşa Bulvarı lokasyonunda hayata geçen Cadde Çomu, şehrin tam kalbinde yer alıyor. Farklı büyüklükteki ofis alanları ve projenin modüler yapısı, en küçük alanda bile maksimum verimi sağlamak üzere tasarlandı. İsteğe göre birleştirilebilen modüllerden oluşan kat ofisleri de özel olarak tasarlandı.

Cadde Çomu, birçok markanın yanı sıra birbirinden güzel, her zevke hitap eden mağazaları, kafe ve restoranlarla alanları ile aranılan her şeyin bir arada bulanacağı, doğa dostu, keyif, renk, enerji ve hareket ile  Adana’lıların yeni buluşma noktası olacak.