Skip to content Skip to footer

Yemek kartlarının öncüsü Ticket Restaurant Edenred’e 4 uluslararası ödül birden

Dünyada ve Türkiye’de hizmet ve ödeme çözümleri, yan haklar ve çalışan bağlılığı alanının lider dijital platformu Ticket Restaurant Edenred 45 ülkeden 80 markanın 239 projesiyle yarıştığı iCXA’23 – Uluslararası Müşteri Deneyimi Ödülleri’nde “En İyi Müşteri Deneyimi Stratejisi, Müşteri Geri Bildiriminin En İyi Kullanımı, Müşteri Odaklı Kültür ve Müşteri Deneyiminde En İyi İnovasyon” kategorilerinde 4 ayrı ödüle layık görüldü.

TİCKET Restaurant markası ile Türkiye’yi 32 yıl önce yemek kartı sistemiyle tanıştıran pazar lideri şirket olarak, ülkemizde 35 bini aşkın kurumsal müşterisinin 1,8 milyonu aşkın çalışanına 60 bin üye restoran, kafe, market ve binlerce akaryakıt istasyonunda hizmet veren Edenred Türkiye’nin başarıları ülkemiz sınırlarını aştı. Edenred Türkiye, iCXA’23 (International Customer Experience Awards’23) ödül töreninde Müşteri Tutkusu projesiyle Best Customer Experience Strategy (En İyi Müşteri Deneyimi Stratejisi) ve Customer-Centric Culture (Müşteri Odaklı Kültür), Navigator projesiyle Best Use of Customer Insight and Feedback (Müşteri Geri Bildiriminin En İyi Kullanımı) ve Edenred CepPOS projesiyle de Best Innovation in Customer Experience (Müşteri Deneyiminde En İyi İnovasyon) kategorilerinde 4 ayrı ödüle layık görüldü.

1703223732 Zeynep Ege Dura 2 1

Alınan bu uluslararası 4 ödülü değerlendiren Edenred Türkiye CMO’su Zeynep Ege Dura şunları söyledi:

“Edenred Türkiye olarak, hizmet ve ürünlerimizi tasarladığımız tüm çalışmalarımızı, müşterilerimize, üyelerimize ve kart kullanıcılarımıza mükemmel deneyimi sunma odağıyla gerçekleştiriyoruz. Dünya çapında 45 ülkeden 80 markanın 239 projesinin ‘Mükemmel Müşteri Deneyimi’ sunma alanında yarıştığı International Customer Experience Awards’23’ten “En İyi Müşteri Deneyimi Stratejisi, Müşteri Geri Bildiriminin En İyi Kullanımı, Müşteri Odaklı Kültür ve Müşteri Deneyiminde En İyi İnovasyon” alanlarında aldığımız bu 4 ödül aynı zamanda müşterilerimize, kullanıcılarımıza ve üyelerimize sunduğumuz kusursuz hizmetin de bir ispatı niteliğinde. Sınır tanımayan bu başarılarda imzası olan tüm çalışma arkadaşlarımı canıgönülden tebrik ediyorum. Her zaman belirttiğimiz gibi; varoluş amacımıza uygun olarak bağları zenginleştirerek güçlendirmeye ve daima daha iyisini yapmaya devam edeceğiz.”