Baby&Me temizlik malzemesi ürünleri yeni ambalajlarında

06 Ağustos 2013 Salı

Bebek ürünleri alışveriş platformu ebebek’in markalarından Baby&Me’nin deterjan grubu ürünleri yenilenen ambalajları ve etiketleriyle raflardaki yerini aldı. Bebekler için özel olarak üretilen Baby&Me deterjan ürünlerinin yeni ambalajları, geri dönüşüm özelliğine sahip

babyme-temizlik-malzemesi-urunleri-yeni-ambalajlarinda

Bebek ürünleri alışveriş platformu ebebek’in markalarından Baby&Me’nin deterjan grubu ürünleri yenilenen ambalaj ve etiketleriyle raflardaki yerlerini aldı. Geri dönüşüm özelliği bulunan ambalajların etiketleri de yenilendi.

Sıvı çamaşır deterjanı, yumuşatıcı, leke çıkarıcı, likit ve yüzey temizleyici ürünleriyle annelerin hayatını kolaylaştıran Baby&Me deterjan grubu ürünleri, bebeklerin hassas cildine duyarlı olarak üretiliyor. Bitkisel ve doğal hammaddeler kullanılarak üretilen Baby&Me ürünleri boya, petrokimyasal, fosfat ve formaldehit içermeyen ambalajıyla da annelerin favorisi deterjan markası olarak raflardaki yerini alıyor. Bebek temizlik ürünleri kategorisinde Chelab laboratuarları tarafından onaylanan Baby&Me ürünleri ebebek mağazaları ve online alışveriş sitesinde satışa sunuluyor.

Baby&Me Sıvı Çamaşır Deterjanı: Hassas ciltlere karşı hipoalerjenik formüle sahip olan çamaşır deterjanı cilt reaksiyonu ve alerji ihtimalini ortadan kaldırıyor. İçerdiği etkin temizleme maddesi ile mama, meyve vb lekeleri kolaylıkla çıkarıyor.

Baby&Me Çamaşır Yumuşatıcı: Hipoalerjenik formülüyle alerjik ve hassas ciltler için özel olarak hazırlanan ürün, boya içermiyor.

Baby&Me Çamaşır Leke Çıkarıcı: Hem giysiler hem mama sandalyesi, koltuk vb ürünler için kullanılan leke çıkarıcı renkleri soldurmadan, kolaylıkla temizliyor.

Baby&Me Likit Temizleyici: Biberon, emzik, mama kabı ve plastik oyuncak gibi pek çok eşyanın temizliği için bitkisel ve doğal ham madde ile özel olarak formüle ediliyor.

Baby&Me Yüzey Temizleyici: Silinebilir tüm yüzeylerin temizliği için bitkisel ve doğal ham madde ile özel olarak formüle ediliyor.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri