Boyner, Brandium AVM’de

01 Nisan 2013 Pazartesi

İstanbul’daki 13’üncü Boyner Mağazası, geçtiğimiz günlerde Ataşehir Brandium AVM’de açıldı. Bu yeni mağaza ile Türkiye genelinde 27 ilde hizmet veren Boyner Mağazaları’nın sayısı 40’a ulaştı

boyner-brandium-avmde

Anadolu Yakası’nda yer alan Brandium AVM, en yeni Boyner Mağazası’na ev sahipliği yapıyor. 4 bin metrekare satış alanı ile 2 kata yayılmış olan Boyner Brandium Mağazası; kadın, erkek, çocuk, genç giyim ve aktif spor, ayakkabı, kozmetik, ev kategorilerinin yanı sıra ilk kez aksesuar kategorisiyle de müşterileriyle buluşuyor.

Boyner Brandium Mağazası kadın, erkek, çocuk ve genç aktif spor giyimde Assymmetry, Cotton Bar, Limon Company, Caramel, İpekyol, Twist, Fabrika, U.S.Polo, Pierre Cardin Beymen Studio, Vakko, Mammaramma, Barbie, Nike, Adidas, Converse, Puma, Jack & Jones, Levi’s, Mavi Jeans, Jack Wolfskin; ayakkabı&çanta reyonlarında MBT, Camper, Steve Madden, Tommy Hilfiger, Camel Active ve US Polo, kozmetik kategorisinde Lancome, Clinique, EstéeLauder, Bobbi Brown, Laura Mercier, L’Occitane, Shiseido, CalvinKlein, Armani, Burberry, Clarins gibi pek çok seçkin markayı müşterileri ile yeni bir lokasyonda buluşturuyor.

Türkiye’de ilk kez Brandium Boyner Mağazası’nda açılan aksesuar kategorisinde ise; 197 farklı çeşit güneş gözlüğünün bulunduğu ray-ban modellerinden, sevilen aksesuar markaları “SIX”, “678” ve “I’AM”‘in renkli ve yepyeni ürünlerinden oluşan koleksiyonlarını da artık aynı çatı altında bulabilirsiniz.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri