Karneler çocuklardan, hediyeler ANKAmall’dan

15 Haziran 2015 Pazartesi

Yenilenen ANKAmall, okulların kapanışı ile çocuklara dopdolu bir etkinlik programı sunuyor. Karne alan çocuklar sürpriz hediyelerle ödüllendiriliyor

karneler-cocuklardan-hediyeler-ankamalldan

Tatile ANKAmall’da başlayan çocuklar son günlerin en sevilen karakterlerinden Niloya ile birlikte olmanın mutluluğunu yaşadı. 1. Katta kurulan Niloya Evi’nde oyunlar oynayan minikler, farklı etkinliklere katılarak Niloya ile birlikte dans ederek eğlendi.

Konserler veren Niloya, çocukları da gösterisine dâhil ederek, halaydan, balık tutma dansına kadar birbirinden farklı danslarla miniklere unutulmaz anlar yaşattı.

13.00-17.00 saatleri arasında gerçekleştirilen oyunlar, aktiviteler Niloya ile sınırlı kalmayıp daha önce de kurulan kampıyla çok sevilen Geronimo da çocuklarla buluştu. Kızılderili Kampında yüzleri boyanan çocuklar otantik giysilerle kampa girerek, davul çalma, at binme, çamur atölyesi, balık tutma, top atma ve Kızıl Boğa ile fotoğraf çektirme gibi Kızılderililerin yaşam etkinliklerini temsil eden alanlarda farklı bir deneyim yaşadı.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri